Zničiť všetky bradavice a papilómy bez stopy, pomocou týchto domácich prostriedkov a bez drahých kozmetických postupov

Rýchlo a jednoducho! Ak sa s týmto problémom stretnete, zbavte sa ich pomocou jednoduchých prirodzených prostriedkov!

Bradavice a papilómy sa môžu objaviť na akejkoľvek časti tela: nohy, ruky, krk, tvár … Ponúkame vám najefektívnejšie domáce recepty, ktoré môžu zabiť všetky bradavice a papilómy. Najlepšie zo všetkých sú veľmi ekonomické a prirodzené. To znamená, že bez vedľajších účinkov.

Recept 1

Stačí bavlnený tampón a namočiť ho do jablčného octu. Otrite bradavicu alebo papilóm a nechajte ocot prirodzene vyschnúť. Tento postup opakujte trikrát denne týždeň alebo desať dní. Nepoužívajte, ak sú bradavice alebo papilómy blízko očí alebo na sliznici.

Recept 2

Je to veľmi dobrý a efektívny nástroj! Stačí pridať jednu čajovú lyžičku jedlej sódy na 1 lyžicu ricínového oleja. Zmiešajte tieto dve zložky dobre a aplikujte na bradavice alebo papilóm, nechajte pôsobiť 30 minút. Potom len opláchnite teplou vodou. Opakujte postup dvakrát alebo trikrát denne po dobu 10 alebo 15 dní.

Recept 3

Vezmite bavlnený tampón a aplikujte malé množstvo esenciálneho oleja z čajovníka (stačí 3 – 4 kvapky). Potom položte bavlnenú podložku na bradavicu alebo papilóm a prelepte ju. Nechajte pôsobiť po dobu 30-40 minút. Urobte to trikrát denne po dobu jedného mesiaca.

Recept 4

Na bavlnený tampón umiestnite malé množstvo citrónovej šťavy. Potom ho fixujte na sliznici na bradavice alebo papilóme a nechajte ju pôsobiť 1-2 hodiny. Robte to pred spaním niekoľko dní. Počas liečby týmto liekom nevystavujte túto oblasť slnečnému žiareniu.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>