Zistite ako použiť Himalájsku soľ proti bolestiam hlavy a ako zlepšiť spánok

Himalájska soľ má svoje miesto snáď v každej kuchyni, vedeli ste ale o ich zdravotných benefitoch? Himalájska soľ môže pomôcť v boji s vysokým krvným tlakom a tiež pomáha napríklad pri zlom trávením.

V dnešnom článku si ukážeme niekoľko tipov ako používať himalájskou soľ pre zlepšenie nášho zdravia a tiež kvality nášho život.

 Zostaňte pozitívny alebo aký má vplyv elektronika na naše zdravie

Sme neustále obklopené pozitívnymi a negatívnymi iónmi – nadobudnuté molekuly, ktoré plávajú vzduchom, bez nášho povšimnutia. Kladné ióny sa môžu podľa názvu javiť ako pozitívna vec, v skutočnosti je to práve naopak.

Kladné ióny sú v skutočnosti „energetickým smogom“, ktorý má veľký vplyv na naše duševné zdravie a pohodu.

Tieto ióny dostali svoj náboj hlavne vďaka televíziám, mikrovlnným rúram a šikovným telefónom, naše mozgy sú potom bombardované až o 20x väčšou frekvenciou, než by tomu malo byť. Týmto spôsobom potom ľudia trpia bolesťami hlavy.

Záporné „pozitívnej“ ióny

Záporné ióny sú tvorené hlavne v prírode, takže ich nájdete v lesoch, na plážach či v blízkosti vodopádov. Tieto ióny stimulujú tok kyslíka a zvyšujú tak duševnú pohodu a energiu.

Bohužiaľ všetci nemôžeme byť neustále v prírode. Aké je teda riešenie pre duševnú pohodu a zdravie? 

Himalájske soľné lampy

Tieto lampy nielen že čistí vzduch ale tiež produkujú negatívne ióny, a ako už bolo povedané, tie sú dôležité pre naše zdravie a duševnú pohodu.

Niekoľko výhod pre naše zdravie a psychiku

  • Odstraňujú bolesti hlavy a migrény
  • Bojujú proti artritíde
  • Pomáhajú pri ťažkostiach s dýchaním
  • Znižujú hladinu stresu
  • Pomáhajú pri nespavosti

Himalájska soľná lampa vo vaše domácnosti vám môže doslova transformovať život, pri jej výbere si ale dávajte pozor, aby sa jednalo o lampu z pravej himalájskej soli.

ZDROJ: healthy-holistic-living.com.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>