Zistili sme najefektívnejším predpis na anticelulitídny krém. Tento krém zníži vašu celulitídu už za 7 dní! A to tak, že svoju pokožku nespoznáte

Najefektívnejším predpis na anticelulitídny krém je tu. Už nemusíte kupovať drahú kozmetiku, míňať veľké peniaze. Domáca náprava je lepšia, účinnejšia, bezpečnejšia a lacnejšia. Vyskúšajte to a uvidíte sami!

Ak chcete pripraviť produkt proti celulitíde, budete potrebovať:

  • 100 ml detský krém 
  • 20 kvapiek pomarančového esenciálneho oleja 
  • 3-5 kvapiek esenciálneho oleja zo škorice

    Hlavnou zložkou, ako môžete vidieť, je detský krém. Je to najbezpečnejšie, pretože neobsahuje škodlivé chemické zložky. Obsahuje dokonalú kombináciu hydratačných a výživných zložiek. Esenciálny olej z pomaranča je dôležitou súčasťou boja s pomarančovou kôrou (ospravedlňujeme sa za tautológiu). Môžete použiť aj citrónový alebo mandarínovú silicu, ale pomaranč stále funguje lepšie ako ostatné.

Postup prípravy je veľmi jednoduchý: vezmite čistú sterilnú nádobu s vekom, vložte do nej 100 ml detského krému, pridajte esenciálne oleje a starostlivo ich odložte. Zatvorte veko a nechajte na tmavom mieste 10 hodín. Nemusíte ju dať do chladničky. Pred každým použitím jemne premiešajte obsah a potom ho naneste na kožu kruhovým pohybom a trením.

Táto časť je dostatočná na týždeň. V prípade potreby môžete pripraviť novú dávku pre ten istý recept.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>