Zdá sa vám, že ste nafúknutý? Masírujte si ho týmto spôsobom 2 minúty denne a ploché brucho budete mať zachvíľu

Väčšina ľudí si myslí, že sú tučný, pretože ich brucho sa zdá byť veľké. Nie je to však len dôsledkom tukových vankúšov. Kvôli krvácaniu, zadržiavaniu vody, príliš veľa črevného plynu sa môže zdať, že váš žalúdok je veľký. Ak máte na žalúdku malý tlmiaci vankúš a vy stále máte nafúknuté, vyzeráte oveľa viac tuku ako máte. Avšak, prirodzený spôsob môže pomôcť, aby sa váš žalúdok zase zmenšil!

Nafúknuté brucho

Ak ste nafúknutí a preto je váš žalúdok veľký, táto metóda vám môže pomôcť. Dajte štyri prsty smerom k pupku, to by malo byť východiskovým bodom, v kruhovom pohybe trieť brucho, nemusíte tlačiť, len jemne vmasírujte. Masáž sa robí 2 na 3 minúty, potom budete mať pocit, že váš žalúdok je oveľa menší. Robte to aj na druhú stranu. Nebojte sa z toho.

Vďaka zadržiavaniu vody je vaše brucho veľké

Ak sa vaše telo nemôže zbaviť zbytočnej vody, môže to tiež spôsobiť bodnutie. V takom prípade položte svoju ruku presne na pupočnú šnúru a masírujte ju kruhovými pohybmi po dobu 2 až 3 minút.

Ak je trávenie pomalé

Ak máte pomalé trávenie, problémy s črevami, môže tento pohyb problém ľahko vyriešiť. Jeden z najlepších tráviacich pohybov, ak si dáte špičky prstov pod špičku prstov a masírujete končekami prstov kruhovými pohybmi po dobu najmenej 3 minút.

Masáž sa vykonáva každý deň, aby bola účinná. Ak už viete, že máte veľké brucho kvôli nadúvaniu, zadržiavaniu vody alebo zlému tráveniu, potrebujete len masáž.

ZDROJ:BrightSide.me

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>