Zbavte sa prebytočných centimetrov jednoducho a rýchlo! Vyskúšajte tento jednoduchý domáci sirup

Toto je dobrá alternatíva, ako efektívne a rýchlo schudnúť v páse a zbaviť sa otravnej pneumatiky! Jedná sa o jednoduchý nápoj sa spaľujúcimi účinkami, ktoré si ľahko a rýchlo pripravíte aj sami v pohodlí doma!

Tento drink má aj ďalšie pozitívne účinky ako napr. zlepšenie sluchu, pamäti i samotného zraku. Najlepšie však funguje v spojení s fyzickou aktivitou.

Čo budete potrebovať?

  • štyri citróny
  • cca 2 cm čerstvého zázvoru
  • 125 g čerstvého chrenu
  • 3ČJ medu
  • 2ČJ škorica

Ako na to?

Postup je vskutku jednoduchý. Najprv rozmixujte zázvor s chrenom, pridajte citroónovou šťavu a potom všetko poriadne dohromady zmiešajte. Následne pridajte med a škoricu. Vytvorí sa Vám hutná zmes, ktorú potom prelejte najlepšie do pohára s pevným uzáverom. Pre požadovaný výsledok, požívajte každý deň jednu šálku pred obedom a pred cvičením. Celý proces by ste mali opakovať tri týždne, potom si na ďalšie tri týždne môžete dať pauzu.

Chren

Ako ste si mohli všimnúť, vskutku účinnou zložkou tu je chren. Je tomu tak najmä preto, že dokáže bojovať so širokou škálou chorôb – od dýchacích problémov cez chrípku, angínu až po infekcie močových ciest. Chren funguje tak, že Vaše telo zbavuje toxínov. Vzhľadom k tomu, že má málo kalórií a tukov, disponuje minerály, antioxidanty, vitamíny a vlákninou, je skvelou potravinou používanou pri chudnutí. Nezabúdajme, že aj zložky ako draslík, horčík, železo, sodík či zinok dodá Vášmu telu.

Zázvor

Na druhej strane tu máme zázvor, ktoré svojimi účinkami nezaháľa. Aj zázvor mám v sebe veľa živín a bioaktívnych látok, ktoré prospievajú nášmu telu. Konkrétne napr. Zlepšením funkcií nášho mozgu. Okrem iného je zázvor tiež veľmi výborný v spaľovaní tukov, aj preto ho máme v zložení tohto drinku.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>