Zbavte sa pankreatitídy v domácej ambulancii! Zozbierali sme tie najjednoduchšie a najúčinnejšie recepty tradičnej medicíny, ktoré vám pomôžu obnoviť pankreas

Liečte pankreas ľudovými prostriedkami, napríklad so všetkých najznámejších kôprom alebo jeho semenami. Jedna čajová lyžička nakrájaných surovín (kôpor alebo jeho semená) naliať pohár vriacej vody, nechať stáť na hodinu, precediť. Rozdeliť na štyri jedlá.

Pôda byliniek sa používa vo forme infúzie alebo alkoholovej tinktúry 1 polievková lyžica byliny sa naleje 1 pohár teplej vody, priveďte do varu, varte po dobu 3-4 minút, nechať 45 minút, filtrovať. Tinktúra sa užíva po 1 až 2 polievkových lyžiciach 3 krát denne 15-20 minút pred jedlom.

Pri Artemisia predpisovaní pacientom, ktorí trpia chronickým ochorením pankreasu a žlčových ciest, znižujú alebo úplne zmizne bolesť, dyspepsia, zlepšené chuti do jedla, a majú normálne stolice.

Ovesné vločky. Vezmite ovos, namočte a položte ich na teplé miesto. Na druhý deň, zrná ovsa vyklíčiené opláchnuť, vysušiť a pomlieť v mlynček, výslednú ovsenú múku, zriediť so studenou vodou, naplňte vriaceou vodou a varí sa po dobu 1-2 minút. Potom odoberte želé z tepla a nechajte na 20 minút. Potom precediť a piť. Ovesné vločky musia byť vždy čerstvé, preto je potrebné ich pripraviť bezprostredne pred konzumáciou.

Vezmite 2-3 stredné zemiaky a 1-2 mrkvy. Dôkladne umyte. V zemiakoch stačí vystrihnúť oči, samotná pokožka nie je nevyhnutná na rezanie. Potom prejsť cez odšťavovač, malo by to byť 200 gramov šťavy. Šťava je pitá pol hodiny pred jedlom. Priebeh liečby je 7 dní, po – prestávke na týždeň. Je potrebné urobiť 3 spôsoby liečby.

Pri chronickej pankreatitíde tradičná medicína tiež odporúča piť čakanku (varenie ako káva), na polovicu s mliekom.

Ak je pankreatitída odporúča pravidelne konzumovať morskú kapustu bez ostrých korenín.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>