Zázračný čaj, ktorý znižuje nádory a rakovinové bunky zmiznú. Už 50 rokov sa úspešne používa. Tu je postup, ako ho pripraviť

Spoločnosť Essiac sa stala všeobecne známa svojou pozoruhodnou schopnosťou posilniť imunitný systém a detoxikovať telo. Mnohí ľudia, ktorí pijú čaj Essiac pravidelne hlásia pocit zdravia s menším výskytom prechladnutia a chrípky. Jednoduchý lacný štvor bylinkový čaj, ktorý lieči rakovinu?

Essiacov pôvod

Essiac čaj bol starý recept z Ojibwe kmeňov domorodých Američanov, ktorí obývajú oblasti Kanady a severných Spojených štátov. Bol nazývaný ako „Ojibwa čaj života“.

Essiac čaj bol predstavený v Kanade začiatkom dvadsiateho storočia. Viac ako 50 rokov pokorná sestra Rene Caisse (vyhlásená Reen Case) úspešne použila čaj u mnohých pacientov s rakovinou prsníka z jej kliniky v malej kanadskej dedine Bracebridge, severne od Toronta.

Najdôležitejší doplnok, ktorý každý musí užívať denne

Skladá sa zo štyroch hlavných bylín, ktoré rastú v divočine kanadského Ontária. Predpokladá sa, že pôvodný vzorec má korene od pôvodných kanadských indiánov Ojibway.

Štyri hlavné byliny, ktoré tvoria Essiac sú koreň lopúchabrestu vnútornej kôryšťaveľa a Indian Rebarbora Root .

Ako funguje Essiac čaj?

Essiac čaj detoxikuje telo, napadá rakovinové bunky a rampuje imunitný systém silnými antioxidantmi. Koreň z radu je hlavnou zložkou esiacemu a je bohatý na antioxidačné antrachinón, u ktorého sa preukázalo, že znižuje bunkové mutácie a zabraňuje rastu nádoru. Niekoľko prípadových štúdií bolo napísaných, ktoré tvrdia, že Essiac čaj pomohol vidieť regresiu veľkosti nádoru a závažnosť symptómov. Títo pacienti trpeli rôznymi formami rakoviny, vrátane maternice, prostaty a rakoviny čriev, ako aj rastu na povrchu kože.

Z encyklopédie Gale alternatívnej medicíny, „Ovčia šťovík získava popularitu ako protinádorový prostriedok a pre svoju schopnosť rozkladať a znižovať nádory. Zdá sa, že obklad vyrobený z ovčieho šťovíka má účinok na nádory alebo cysty. Ovocné sorrelové rutíny a polysacharidy pôsobia na prevenciu nádorov a iných rakovinových výrastkov. Beta-karotén obsiahnutý v šťovíkupôsobí ako antioxidant, čím zvyšuje produkciu bielych krviniek a T-buniek (bunky zabíjajúce rakovinu). Chlorofyl v šťovíku pôsobí na čistenie pečene, podporuje regeneráciu tkaniva, znižuje opuch pankreasu, posilňuje bunkové steny, vyčistí krv. Kyselina šťaveľová má tiež protinádorové a protinádorové vlastnosti. Bol tiež používaný na liečbu vedľajších účinkov chemoterapie. “

Má preukázateľný rekord vyliečených pacientov od konca dvadsiatych rokov minulého storočia. Varenie vlastného čaju Essiac je obľúbené väčšinou pri objednávaní bylín, ktoré sú niekedy zabalené jednotlivo alebo vopred zmiešané do jedného vrecka.

Zloženie:

  • 6 1/2 šálky koreňa lopúcha narezaného
  • ½ kg  Rumex acetosella (mletej)
  • 0,1 kg brestovej kôry (mletej)
  • 0,02 kg koreňa tureckej rebarbory (mletého)

Návod na výrobu Essiaca čaju:

Zmixujte všetky ingrediencie.

Uskladnite v pohári s tesným uzáverom na suchom tmavom mieste.

Odmerkou vyberte 0,02 kg bylinnej zmesi a vložte ju do 1 litra vody.

Nechajte vrieť 10 minút (zakryté), následne odstráňte z plameňa a cez noc nechajte na teplom mieste (zakryté).

Ráno opäť zohrejte a nechajte na pár minút usadiť.

Preceďte do teplých sterilných fliaš a nechajte vychladiť.

Uložte na tmavé chladné miesto. Po otvorení uložte do chladničky. Keď sa ku koncu vytvára usadenina, prelejte to do veľkej nádoby a nechajte cez noc v chladničke. Následne prelejte všetko, čo môžete bez sedimentu.

Tento recept musíte vykonávať presne podľa inštrukcií.

ZDROJ:worldnewsclub.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>