Zaujíma vás, či táto metóda funguje? Vyskúšajte a uvidíte, že funguje

Ak chcete mať belší úsmev, potom už určite používate bieliace pasty. Ak sa však na to opýtate svojho zubára, povie vám, aby ste ho okamžite prestali používať. Degradujú sklovinu veľmi veľa a robia zuby precitlivené.

Mal som rovnaký problém. Použil som len jednu tubu bieliacej pasty a vznikol problém. Zuby boleli, keď keď som jedol horúce alebo studené. Keď som bol u zubára ošetrujúceho zuby, spýtal som sa ho, okamžite sa spýtal, či som použil bieliace pasty. Potom mi odporučil použiť elmex pastu na prestavbu smaltu. Doteraz používam túto zelenú a problém skutočne zmizol. Možno budú tieto informácie pre vás užitočné. Bohužiaľ, táto pasta nie je ako obyčajné pasty, nie je tak osviežujúca a má cudziu chuť. Stará sa o naše zuby oveľa lepšie.

Preto, ak chcete bieliť zuby, navrhujem vám ďalšiu liečbu, v ktorej budeme používať aktívne uhlie. Kúpite si ho v akejkoľvek lekárni. Najlepšie je kúpiť kapsuly, ktoré sa ľahšie vyprázdňujú. Keď si kúpite v tabletách, budete ho musieť rozdrviť.

Môže sa vám to zdať divné, že najprv, aby boli zuby biele, musíme ich „sčernať“. Nebojte sa však, uhlie nezanecháva trvalé glazúry. Ihneď po vyčistení zubov zmizne všetok uhlík.

Aktívne uhlie je skvelé pre odstraňovanie garínových usadenín / tanínov. Je to žltá farba, ktorej sa chceme zbaviť. Najčastejšie ho spôsobuje, že pijeme čaj alebo kávu vo veľkých množstvách. Okrem toho, aktívne uhlie demineralizuje sklovinu, ale pamätajte, že to neodstráni kameň. Iba zafarbenie.

Aktívne uhlie je tiež bezpečné a šetrné k našim zubom. To je podľa môjho názoru oveľa lepší spôsob ako bielenie pastou na bielenie alebo inými metódami, napríklad sódou alebo citrónovou šťavou. Uhlie nebude mať negatívny vplyv na sklovinu našich zubov.

V našom recepte budeme používať aj kokosový olej. Kokosový olej upokojuje zápal, zabíja baktérie a dokonca pomáha v boji proti zubnému kazu. Tak to môže pomôcť pri ochoreniach ďasien alebo zubov. Je to veľmi zaujímavá zložka tejto liečby. Niektorí odporúčajú opláchnutie úst kokosovým olejom namiesto ústnej vody.

Pretože už vieme všetko o aktívnom uhlíku a bielení zubov s ním, môžeme ísť do práce. Začneme prípravou potrebných surovín.

prísady:

  • 3 tablety s aktívnym uhlím (ak máte kapsuly, rozsypaný prášok, ak sa tabletujú, dôkladne ich rozbite)
  • lyžičku kokosového oleja

príprava:

Príprava je veľmi jednoduchá. Pripravte prášok, pridajte rozpustený kokosový olej a dobre premiešajte. Keď túto zmes na chvíľu necháte postáť, vytvorí sa pasta. Pastu aplikujeme normálne na zubnú kefku a zuby kefujte ako vždy.

Po čistení zubov aktívnym uhlím je dobré opláchnuť si zuby a umyť ich aj bežnou zubnou pastou. Liečbu opakujeme 3 krát týždenne, a akonáhle budeme mať uspokojivý účinok, obmedzíme sa na jedenkrát týždenne na udržanie bieliaceho účinku 🙂

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>