Zabudnutý recept na magickú masť, ktorá vygumuje kŕčové žily, po pár dňoch nebudete veriť vlastným očiam

Natieral si ich touto masťou pokiaľ nebola minutá, nohy boli čisté! „Je to len zázrak!“

Niekedy najjednoduchšie recepty z cenovo dostupných a lacných zložiek majú liečebný účinok na úroveň drahých značkových liečiv. Samozrejme, žiadny národný recept nezruší návštevu lekára ani jeho odporúčania.

Prípady sú niekedy života ohrozujúce. Ale ak to nie je až tak hrozné, prečo sa nepokúšate používať recepty našich babičiek.

Nemali lekárne v dedinách, ale stále žili a boli zdravší ako my. „Včera mi prišiel priateľ a povedal mi zázrak o masti, ktorá mu vyliečila nohy! Mal kŕčové žily a v poslednej dobe dokonca aj rany na nohách, tmavé škvrny. Lekári povedali, že mu spravia operáciu, ale on ju nechcel! Tak vyskúšal toto a pomohlo: “

Na prípravu masti som potreboval:

  • 1 lyžica bravčový tuk
  • 1 lyžica šťavu z aloe
  • 1 lyžica medu
  • 1 lyžica Vishnevsky masť
  • 1 lyžica ichtyolu
  • 1 lyžica cibuľovej šťavy

Postup:

Dal som lyžicu každej z týchto ingrediencií do malého hrnca a za miešania sa ohrial, ale nevaril som! Potom sa ochladila, nanesol masť na nohy a zabalil čistou handričkou, nie tesne. S touto bandážou som chodil celý deň aj v noci. Potom som použil nový obväz s čerstvou dávkou masti. Robil to až do okamihu, kedy bola masť minutá. Keď bola masť skončená, nohy boli čisté!

„Je to len zázrak!“

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>