Za 10 dní bude vaše brucho vyzerať presne takto, ak sa budete držať týchto jednoduchých zásad

Je to sen každej dámy, aby vyzerala skvele v plavkách, najmä v lete. V skutočnosti však môže byť veľmi ťažké dosiahnuť ideálne telo v letnej sezóne.

Vzhľadom na rýchly príchod leta alebo plesov, niektorí hľadajú rýchle a jednoduché riešenie. Mali by ste vyskúšať tieto tri triky a recepty, ktoré vám pomôžu rýchlo napáliť nadbytočný tuk. Budete prekvapení, ako jednoduché tipy vám pomôžu dosiahnuť výsledok.6 tipov na zníženie telesnej hmotnosti

1: Opláchnite stravu od soli

Príliš slané jedlá vás môžu cítiť naozaj nafúknuté a viesť k hromadeniu vody.

2: Znížte množstvo sacharidov 

Ak ste milovníkom cestovín alebo chleba, mali by ste okamžite zmeniť stravu. Sú to tvoji nepriatelia a musíš sa im vyhnúť. Musíte konzumovať potraviny bohaté na bielkoviny.

3: Pite menej mlieka

Ak pijete veľa mlieka, môže to byť škodlivé pre vašu hmotnosť, namiesto toho sa pokúste piť jogurt alebo len jesť pár kúskov syra.

4: Znížiť spotrebu korenia

Veľmi často jesť príliš korenené jedlá môžu spôsobiť vylučovanie kyseliny v žalúdku a spôsobiť podráždenie, čo vám nepomôže, ak sa snažíte schudnúť. Skúste jesť čerstvé korenie, ktoré majú mäkšiu chuť, ak sa nemôžete vzdať korenistých jedál.

5: Menej kávu, cukor a spracované potraviny

Káva, alkohol, cukor, spracované potraviny obsahujú veľa tuku. Ak ich budete aj naďalej konzumovať, nebudete môcť schudnúť.

6: Vyberte si ovocie

Všetky druhy ovocia sú naozaj užitočné, ale niektoré z nich môžu spôsobiť problémy, a z tohto dôvodu by ste sa mali vyhnúť jablkám a hruškám, pretože sú plné fruktózy, ktorý robí ťažké trávenie. Konzumujte viac citrusových plodov a bobúľ.

zdroj:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>