Z vlastných skúseností môžem povedať, že budete mať úžasné výsledky, keď si zabalíte nohy do kapustného listu. Znížite tým spotrebu liekov z vedľajšími účinkami

Určite si kladiete veľa otázok týkajúcich sa témy dňa, zabaľte nohy do kapustového listu. Aké sú výsledky? Čo sa stane? Odpovede na tieto otázky sú uvedené nižšie, takže si ich nenechajte ujsť.

Zelená kapusta je zelenina pôvodom z južnej a strednej Európy. J všeobecne známa svojou hojnosťou v oblasti zdravotných výhod. Je tiež známa, že je to vynikajúce jedlo s veľkou nutričnou hodnotou.

Táto dobre známa zelenina má výborný zdroj vitamínov C, K a B1, B2, B6, draslíka, vlákniny, kyseliny listovej, medi a mangánu. Okrem toho je bohatá, bielkovina, fosfor, vápnik, železo, cholín, horčík, kyselina pantoténová a niacín.

Existuje veľa domácich liekov, ktoré používajú jednotlivé listy kapusty pre mnoho zdravotných problémov. Používa sa v tradičnej medicíne na vyvrtnutia, napätie, zápaly a vredy.

Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam sa kapustové listy alebo kapusta používali na zmiernenie bolesti kĺbov spôsobených artritídou alebo športovými zraneniami. Účinné listy kapusty sa používajú v prírodnej medicíne ako lacný a prirodzený liek na liečbu bolesti a zápalu kĺbov.

Vzhľadom k tomu, že je považovaná za súčasť alternatívnej medicíny ako prirodzený spôsob, ako zmierniť bolesť, mnohí ľudia trpiaci artritídou používajú listy kapusty na zníženie spotreby liekov.

Výhody, ak ste obalil nohy v kapusty

Mnoho ľudí, ktorí trpia dnou, ubezpečujú, že ak zabalíte nohy do kapustového listu, môžete znížiť alebo odstrániť bolesť dny. Stačí umiestniť niekoľko listov kapusty do mrazničky v plastovom vrecku.

Keď nastane bolesť, umiestnite listy kapusty do okolo postihnutej oblasti. Omotajte uterák a nechajte samovoľne ohrievať list.

Kapusta na bolesť kĺbov

PacientI trpiaci na reumatoidnú artritídu si dávajú zábal na opuchnuté kĺby s listom kapusty, nechajú ich cez noc na úľavu od bolesti a opuch.

Pre túto liečbu si zoberte niekoľko listov kapusty, umiestnite ich na reznú dosku a prejdite po nich valčekom, aby sa začali uvoľňovať šťavy. Potom umiestnite listy na opuchnuté kĺby, obaľte kĺby gázovými obväzmi. Ak zabalíte nohy do kapustového listu, malo by to poskytnúť veľkú úľavu.

Kapustné listy na opuchnuté nohy

Ak trpíte neustálou bolesťou v dôsledku zápalu, jednoducho zabaľte nohy do kapustového listu, aby ste mohli mať úľavu. Kapusta má vynikajúce vlastnosti absorpcie vody a extrahuje prebytočnú tekutinu v nohách.

Vezmite si nejaké listy kapusty, vezmite ich do mrazničky, nechajte ich vychladnúť. Omotajte svoju opuchnutú nohu a sadnite si s nohami zvýšenými po dobu 30 minút.

Výstraha:

Ak zabalíte nohy do kapustových listov a všimnete si akékoľvek alergie alebo svrbenie, ihneď odstráňte listy. Existuje len veľmi málo prípadov, keď sa zaznamenávajú takéto účinky na obklady z kapusty.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>