Z 2 prísad si môžete vyrobiť silnejšie antibiotikum, ako zakúpite v lekárni

Hojivý účinok medu je známy ľudstvu už mnoho storočí. To isté však možno povedať o kurkume, ale jeho popularita je väčšinou obmedzená na krajiny Ázie. Ale čo sa stane, ak zmiešame tieto dva „všelieky“?

Teraz predstavuje pre našich čitateľov takzvaný „recept na zlatú zmes“, ktorý okrem nahrádzania väčšiny liekov posilňuje imunitný systém a šetrí peniaze!

Curcuma a med sú hlavnými zložkami tejto “ zlatej zmesi „, ktorá je mimoriadne účinná v boji proti zápalovým a infekčným chorobám. Zmes má tiež vynikajúci imunitný zosilňovač, známy aj ako účinok na prevenciu rakoviny. A čo je dôležité, je to nekonečne jednoduché!

Medová kurkuma

Čo budete potrebovať:

  • 100 gramov medu
  • jednu lyžicu kurkumu
  • štipka čierneho korenia
  • dve polievkové lyžice jablčného muštu
  • jedna čajová lyžička citrónovej kôry

Zmiešajte kurkumu, jablkový mušt a korenie. Potom pridajte citrónovú kôru a med. Dôkladne premiešajte, kým sa nedosiahne homogénna hmota. V opačnom prípade je vedecky dokázané, že pridanie čierneho korenia urýchli absorpciu kurkumy v našom tele.

Vložte tento všeliek do pohára, potom ho poriadne zatvorte. Dajte všetko do chladničky!

Ako ju používať?

1. Ak je vaším cieľom používať ju na sezónnu alergiu, vyhýbať sa prechladnutiu alebo predchádzať rakovine, mali by sme určite zobrať zmes zázraku denne s jednou polievkovou lyžicou, najlepšie ráno.

2. Ak už máme pocit, že chorobu máte, tento výrobok vám tiež pomôže! Počas prvých dvoch dní choroby spotrebujeme polovicu čajovej lyžičky zmesi každú hodinu. Potom budete brať polovicu čajovej lyžičky, ale budeme ju jesť každé dve hodiny počas 3. a 4. dní choroby. Kým všetky príznaky ochorenia úplne nezmiznú, jedzte trikrát denne z tejto terapeutickej zmesi.

3. Najdôležitejšie je správne použitie zmesi. Pripravte pripravenú zmes (v určenom množstve) do úst a nechajte ju roztaviť. Po požití nepijte vodu ani neoplachujte ústa. Táto zmes sa môže jesť ráno, potom ju môžete prepraviť na chlieb alebo jednoducho dať do čaju. V druhom prípade sa uistite, že čaj už nie je teplejší ako izbová teplota!

Uložte recept na túto liečivú zmes a zdieľajte ju so svojimi priateľmi a známymi, pretože zdravie našich blízkych je neoceniteľné!

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>