Vyskúšané! Dokonale biele zuby môžete mať iba za 2 minúty, bez toho, aby ste si ich dali vybieliť u svojho zubára

Biele zuby sú niečím, čo sa nám páči. Ovplyvňujú naše sebavedomie a usmievame sa viac, ale vieme, že je ťažké ich získať. Je to jedna z najatraktívnejších vlastností človeka. Biele zuby naznačujú dobrú hygienu. Našťastie v tomto článku sme sa rozhodli predstaviť vám prírodný liek, ktorý vám pomôže mať biele zuby okamžite!

Existuje množstvo bieliacich zubných pást na trhu, ale nie všetky zrejme pomáhajú. Sú plné chemických látok a poškodzujú sklovinu a zvyšujú riziko zubného kazu. Bielenie zubov u zubára môže byť veľmi drahé.

Prípravok, ktorý vám predkladáme, je zložený z kokosového oleja, ktorý odstráni všetky nebezpečné baktérie z úst, ale tiež zuby zľahčí. Kokosový olej obsahuje silnú prísadu nazývanú kyselina laurová. Podľa štúdie, ktorá testovala viac ako 30 mastných kyselín a porovnávala ich schopnosť bojovať proti baktériám, kokosový olej bol predovšetkým ten najlepší. Znižuje tiež počet plakov. Olejové čistenie s kokosovým olejom znížilo nárast plakov a príznaky gingivitídy významne. Štúdia obsahovala 60 účastníkov s chorobou dýchacích ciest vyvolanou plakmi.

Pozrite sa na náš lacný recept!

Zloženie:

  • ½ šálky kokosového oleja
  • 2-3 lyžice sódy na pečenie
  • 2 malé balenia stevia prášku
  • 15-20 kvapiek mäty piepornej alebo škoricovej
  • 10 kvapiek extraktu myrhy (voliteľné)
  • Inštrukcie:

    Kokosový olej by mal byť roztopený alebo mierne zmäkčený. K zmesi premiešajte všetky ostatné zložky a dobre premiešajte. Ak používate polotuhý kokosový olej, uistite sa, že používate vidličku. Ak nie je, použite lyžicu. Ak používate kokosový olej, ktorý je úplne roztopený, niekoľkokrát miešajte, kým sa zmes sa vychladí.

    Preneste zmes do malej sklenenej nádoby.

Nechajte ju úplne vychladnúť.

Použitie:

Ponorte zubnú kefku do vnútra alebo použite malú lyžicu, aby ste zmesi na zubnú kefku vložili malé množstvo. Umývajte zuby, ako obvykle. 

Onedlho, budete mať krásny biely úsmev.

ZDROJ:naturehealthandbeauty.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>