Vyriešte problém s vypadávaním vlasov len za 1 týždeň s touto maskou a nielen to, budete ich mať zdravé a nádherne lesklé

Krásne, zdravé vlasy sú neoceniteľnou ozdobou ženy. Ako často s týmto bohatstvom bezmocne zaobchádzame a nestaráme sa o vlasy?

Farbenie vlasov, chémia, negatívny vplyv na životné prostredie, zlá výživa, fajčenie – to všetko poškodzuje vlasy.

Ako im môžete pomôcť?

Existuje mnoho kozmetických prípravkov a špeciálnych programov obnovy vlasov, ktoré vám budú ponúknuté v kozmetických salónoch. Ale všetky z nich sú dosť drahé a ich účinnosť nie vždy odôvodňuje ich náklady. A čím je kozmetický výrobok prirodzenejší, tým je cennejší. A vy ste si položili otázku – prečo platiť ďalšie peniaze, ak máme v kuchyni prírodné zložky pre efektívne masky, ktoré dokonale poskytujú obnovu a rast vlasov?

Vyriešte problém s vypadávaním vlasov len za 1 týždeň!

Dnes vám ponúkame masku, ktorá je efektívna a lacná. A pripraviť ju je veľmi jednoduché! Kombinácia medu a škorice sa bežne používa v kozmeteológii – používa sa na starostlivosť o pleť o tvár, vlasy. Doplníme túto kombináciu s olivovým olejom. Táto kombinácia ingrediencií dokonale stimuluje prekrvenie vlasovej pokožky, vyživí ju a prebudí „spiace korienky“, vyživí a hydratuje vlasy. Použitie tejto masky je obzvlášť účinné, ak máte poškodené, krehké, lesklé vlasy. Táto maska ​​vám pomôže zastaviť vypadávanie vlasov, zabrániť vzhľadu rozštiepených končekov, odstráni lupiny a urýchli rast vlasov. Použite túto masku na akýkoľvek typ vlasov. Ak chcete dosiahnuť terapeutický účinok, používajte ho raz za štyri dni počas 6 týždňov. Po prvej aplikácii si všimnete zlepšenie. A na konci kurzu budú vaše vlasy zdravé a silné.

Zloženie: ( ak máte veľmi dlhé vlasy, je nutné zvýšiť objem)

  • 1 lyžička škorice
  • 1 lyžica medu
  • 1/2 šálky olivového oleja

Príprava:

  1. Olivový olej umiestnite do malej panvice a zohrejte na 60 ° C.
  2. Odstráňte z tepla a pridajte škoricu a med.
  3. Dôkladne premiešajte všetko.
  4. Ochlaďte na 40 stupňov.

Aplikácia:

Naneste zmes na pokožku hlavy pomocou kefy (môžete použiť zubnú kefku). Pri aplikácii starostlivo ošetrujte celú pokožku na hlave, masážnymi pohybmi štetcom. Zakryte hlavu igelitovým vreckom. Dajte si na to teplý uterák. Nechajte na hlave 15 minút. Umyte si vlasy šampónom ako obvykle. Táto nádherná maska ​​dodá vašim vlasom zdravý vzhľad a lesk, už po druhom použití. A ešte viac! Budete cítiť nádherne!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>