Výkonné čínske tajomstvo na odstránenie žlčových kameňov za necelých 7 dní!

Žlč sa skladá z cholesterolu a solí, ktoré sa tvoria v žlčníku, malý hruškovitý orgán v pečeni. Žlčovody sú malé trubice, ktoré nesú žlč – tekutina, ktorá pomáha telu absorbovať tuky – z pečene do žlčníka a potom do tráviaceho systému.

Súčasne môžete žiť s kameňmi v žlčníku bez akýchkoľvek príznakov, ale ak začnú blokovať žlčník, spôsobujú bolesť a nevoľnosť a sú potenciálne smrteľné.
Môžu tiež zastaviť tok žlče zo žlčníka a pečene, čo môže spôsobiť žltačku.

Čínsky doktor, Dr. Lai Chiu Nan, prišiel s nádherným prírodným receptom na ľahké, rýchle a trvalé odstránenie žlčových kameňov a najlepšie zo všetkých, tento účinný liek poskytuje vynikajúce výsledky! Takže ak si myslíte, že máte žlčové kamene, Dr. Lai navrhuje nasledujúce metódy na ich odstránenie.

  • Prvých 5 dní liečby, piť štyri poháre jablkovej šťavy (denne) alebo jesť 4-5 jabĺk, je z čoho vyberať. Jablčná šťava zjemňuje žlčové kamene. Počas týchto piatich dní by ste mali jesť normálne.
  • Šiesty deň nejedzte obed.
  • Šiesty deň o 18.00 hod. Vezmite lyžičku soli (síran horečnatý) so pohárom teplej vody.
  • O 20:00, opakujte to isté. Síran horečnatý pokrýva nedostatok žlče.
  • V 10 hodín si vezmite pol pohára olivového oleja (alebo sezamového oleja) z pol pohára čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy. Dobre premiešajte a vypite. Olej namazáva kamene a uľahčuje ich priechod.
  • Druhý deň ráno (siedmy deň) by ste mali nájsť zelené kamene na stoličke.

Zvyčajne plávajú. Môžete ich spočítať. Mal som ľudí, ktorí nájdu 40, 50 alebo dokonca až 100 kameňov. Veľa, hovorí Nan Chiu.

Aj keď nemáte žiadne príznaky žlčových kameňov, môžete si vziať túto prirodzenú liečbu.

ZDROJ:interesbook.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>