VYČISTITE SRDCOVÉ TEPNY IBA POMOCOU 3 INGREDIENCIÍ!

Tu je príklad, ako prirodzene uvoľniť tepny iba pomocou 3 ingrediencií.

Úloha tepien v ľudskom tele je preprava e živín a kyslíka do srdca a ďalších dôležitých orgánov tela . Oni potrebujú, aby zostali v čistote, aby vás zdravé. Z tohto dôvodu je výživa rozhodujúca pre vaše tepny a pre vaše zdravie.

Silne spracované potraviny, mastné potraviny, toxíny a chemické látky môžu spôsobiť vážne th kardiovaskulárne mchoroby jamy , pretože spôsobujú chaos v kardiovaskulárnom systéme , tj .

K dispozícii sú tri účinné zložky a ktoré možno zmierniť a dokonca eliminovať zablokované cievy a odstrániť tuk z krvi, takže sú veľmi dôležité pre tých, ktorí trpia zablokovaných koronárnych tepien.

Výsledkom bolo, že ich kombinácie boli chutným prvým a zdravým športovým nápojom, ktorý poskytuje množstvo zdravotných výhod. Menovite, táto kombinácia môže regulovať tuku v tele , umožní odstrániť blokovaný koronárnej artérie, očistiť s pečene, chráni telo proti prechladnutia a chrípky, ničí sa voľné radikály a infekcie, ktoré znižujú krvný obeh a zlepší to imunitný systém ako celok .

Tu je recept na zázračný čistiaci nápoj:

Recept:

Zloženie :

  • 4 litre čistej vody
  • 8 citrónov
  • 8 strúčikov cesnaku
  • 4-5 cm koreňa zázvoru

Príprava :

  1. Citróny nakrájajte na plátky.
  2. Teraz pridajte očistený zázvor a cesnak a všetky ingrediencie vložte do mixéra. Zmes miešať, až je hladké a potom dal e ju do hrnca.
  3. Potom pridáme vodu a privedieme k varu.
  4. Keď začne zmes vrieť, odstavíme ju z ohňa.
  5. Zmes nechajte vychladnúť a potom preceďte e kvapalinu.
  6. Nalejte pripravený nápoj do fľaše a .

Použitie :

Tento zdravý nápoj by sa mal konzumovať každý deň. Pite na prázdny žalúdok dve hodiny pred jedlom. Počas liečby je žiaduce vykonávať fyzické cvičenia najmenej trikrát týždenne. To povedie nielen k prvému vyčisteniu tepien , ale aj k zlepšeniu celkového zdravia.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>