Vyčistite črevá za 1 týždeň: Toto vám rozhodne uľahčí život! Večer si dajte lyžičku a do rána problémy s trávením budú fuč

Tráviace ťažkosti a problémy so žalúdkom nás trápia pomerne čast. Dnes sa ľudia nachádzajú pod veľkým tlakom, ktorý prichádza z práce, od rodiny a celkovo aj spoločnosti. Ak trpíme dlhodobo stresom, na tele sa to odzrkadlí skôr ako v našom mozgu. Sú to signály, ktoré by sme nemali ignorovať.

 

Ak máte sedavú prácu, zlé stravovacie návyky, je dosť možné, že váš tráviaci trakt vykazuje nejaké problémy. Okrem toho, že tieto symptómy spôsobujú nepohodlie, vplývajú aj na náladu. Aj to je dôvod, prečo by sme do stravy mali zaradiť potraviny, ktoré správnemu fungovaniu čriev napomáhajú.

SLIVKY

Sušené slivky sú veľmi užitočným ovocím, ktoré pomáha pri trávení a správnom fungovaní čriev. Slivky majú dokonca omladzujúce schopnosti a bránia pri tvorbe krvných zrazenín a zabezpečujú správne fungovanie krvného obehu.

CITRÓN

O priaznivých účinkoch citrónu sme vám informácie priniesli už niekoľkokrát. Prispieva k správnemu fungovaniu organizmu, obsahuje veľa vitamínov a eliminuje toxíny.

CHIA

Chia semienka obsahujú veľa vlákniny, čo znamená, že keď si ich dáte na raňajky, zasýtia vás na dlhý čas. Pridávajú sa do smoothies, jogurtu, do rannej kaše. Chia semienka dokážu zlepšiť metabolizmus, a teda aj spaľovanie pri diéte.

Ak chcete vyskúšať naozajstnú bombu pre vaše trávenie, skúste tento recept, ktorý obsahuje všetky vyššie spomínané superpotraviny.

BUDEME POTREBOVAŤ:

  • 1 PL semienok chia
  • 3 ks sušených sliviek
  • polovica citróna
  • 1 pohár vody

POSTUP:

Slivky si necháme cez noc namočené vo vode. Túto vodu následne pridáme spolu so slivkami, citrónovou šťavou a chia do hrnca a varíme asi 10 minút. Všetko dobre premiešame. Nápoj pijeme po malých dúškoch. Účinky sa dostavia už po pár dňoch. Problémy s trávením utíchnu a metabolizmus sa zrýchli. Veľmi efektívny spôsob, ako sa zbaviť problémov, ktoré vás do teraz možno trápili denno denne.

ZDROJ.sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>