Všetky škvrny sú preč a biela sa stane jednoducho neuveriteľne bielou, tu sa dozviete, ako…

Tento účinok neni pripravený z drahých a škodlivých prostriedkov. 

Všetky škvrny sú preč a farba sa stala jednoducho neuveriteľnou, ako keby to bolo z obchodu.

Príprava je jednoducho primitívna a tiež zložky.

Kuchynské utierky

Kuchynské utierky a podobné veci, kde prevažujú mastné škvrny, vypláchnie s 2 lyžicami horčicového prášoku zriedený v litre horúcej vody a nechajte ju variť. Preceďte, zrieďte požadované množstvo vody a namočte uteráky na noc,potom jednoducho len vyperte.

Uteráky

Uteráky sa zbavia škvŕn a vydezinfikujú a vzor bude jasnejší. Biele veci sa stávajú žlté so starobou alebo umývaním. Tip, ako ich prať je jednoduchý – spolu s práškom do vody musíte pridať amoniak.

Dokonca aj  staré veci  po niekoľkých takýchto postupov  „vybielia“ .

Hodvábne a vlnené

Hodvábne a vlnené  veci ponoríme do roztoku: 10 litrov vody, 50 gr. prací prášok, 6 lyžíc soli, 1 polievková lyžica amoniaku a rovnaké množstvo 3% peroxidu vodíka. Držtev tej zmesi oblečenie päť hodín a potom umyte v jemnom umývacom režime.

Ponožky a tričká

Ponožky môžu byť namočené v teplej vode, dáme 2 lyžičky kyseliny boritej, sú výbornou profylaxou proti hubovým chorobám. Takže môžete bieliť a tričká. Potom ich vyperte v normálnom režime.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>