Vložte citróny do mrazničky a navždy sa rozlúčte s cukrovkou, obezitou a dokonca aj s rakovinou

Pravdepodobne už viete, že pitná voda s citrónom napomáha tráveniu, čistí váš systém a zvyšuje imunitu. Vedeli ste, že citrón môže zabrániť a vyliečiť rakovinu?Citróny obsahujú fytochemikálie zvané limonoids, ktoré sú veľmi užitočné pre naše telo. Bolo preukázané, že limonén znižuje hladinu cholesterolu a lieči srdcové choroby. Okrem toho existuje 11 rôznych limonoids, môžu zabrániť rastu buniek rakoviny prsníka. Bolo dokázané, že liečba s citrónom, 10 000 krát účinnejšia ako tradičná chemoterapia.

Užitočné látky sú obsiahnuté nielen v citrónovej šťave, ale aj v koži. A môžete použiť aj liečbu so zamrznutým citrónom.
Po prvé, premyte citróny. Umiestnite citróny do mrazničky. Touto metódou citróny môžu byť skladované po dobu niekoľkých mesiacov, čo vám umožní mať čerstvé citróny vo všetkých prípadoch.
Keď ste pripravení na použitie, potom ho nastrúhajte na strúhadle. A je to – teraz budete mať vodu, ktorá je plná prírodných zdravotných výhod na vonkajšie použitie.

Táto metóda môže byť namierená proti bakteriálnych a mykotických infekcií, parazitov, helmintov, a môže tiež znížiť krvný tlak. Zároveň pôsobí ako prirodzená obrana proti depresii!

Zatiaľ čo tradičná chemoterapia nielen zabíja rakovinové bunky, rovnako aj vaše zdravé bunky, ale táto metóda je zamerané len na rakovinové bunky, čistí svoje telo bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Jednoducho povedané, neexistuje žiadny dôvod, prečo nezmraziť citróny! Nielen, že si môžete pochutnať na výbornom jedle a ochutenej vodu, ale budete sa cítiť zdravý, s vedomím, že budete prirodzene pomáhať predchádzať rakovine prsníka, vysokému krvnému tlaku, depresiám a infekciám. To môže len zachrániť život!

Ako iste viete, citrónovník je známy pre svoje odrody citrónov a limety.
Táto rastlina je osvedčeným liekom proti rakovine všetkých typov. Tento typ terapie s citrónovým extraktom zničí iba malígne nádorové bunky, a nemá vplyv na zdravé bunky. Niektorí hovoria, že je veľmi užitočný vo všetkých variantoch rakoviny. To je tiež považované antimikrobiálne spektrum proti bakteriálnym infekciám a plesniam, účinných proti vnútorným parazitom a červom, reguluje krvný tlak, ktorý je príliš vysoký, a to je antidepresívum, bojuje so stresom a nervovými poruchami.

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>