Vlasová maska ​​proti vypadávaniu vlasov: stačí správne zmiešať tieto 3 zložky

Strata vlasov je prirodzený proces, takže nemusíte panikáriť, ak nájdete vlasy na podlahe kúpeľne. Každý deň stratíme 50 až 100 chĺpkov z hlavy. Ale ak sa vaše husté vlasy zriedili a objavila sa plešatá škvrna, s najväčšou pravdepodobnosťou sa stretnete s vážnym problémom.

Príčiny vypadávania vlasov sú odlišné, ale existuje riešenie problému, ako vytvoriť silnejší vlas. Maska na vlasy z pádu pomôže – len ricínový olej, med a žĺtok sú potrebné.

Príčiny vypadávania vlasov

Akútne infekčné ochorenia dedičnosť

  • Nevyvážená výživa
  • Autoimunitné ochorenia
  • Prenesená operácia
  • Ostrá strata hmotnosti stres chemoterapia
  • Tehotenstvo a pôrod
  • Nedostatok železa v tele liečenie
  • Neštandardné výrobky na starostlivosť o vlasy menopauza
  • Ako urobiť vlasy silnejšie – pri hľadaní riešení

Existuje riešenie problému vypadávania vlasov?

A keď vyskúšali obrovské množstvo inzerovaných produktov na vypadávanie vlasov, dlho boli sklamaní z ich účinnosti. Nezúfajte! Vieme, ako urobiť vlasy silnejší a vrátiť svieže vlasy. Navrhovaná maska ​​na vlasy na vypadávanie vlasov pozostáva len z prírodných zložiek. To môže byť urobené rýchlo a ľahko doma, a výsledkom bude zdravé hrubé vlasy.

Maska na vypadávanie vlasov a jej liečivé prísady

1. Ricínový olej na vlasy

Zloženie:

ricínového oleja obsahuje aminokyselinu ricinolu, ktorá obnovuje vlasové folikuly, posilňuje vlasy, zvyšuje rovnováhu medzi kyselinami a zásadami a bojuje proti lupinám. Vynikajúci prírodný produkt na obnovu vlasov!

2. Med a žĺtok na vlasy

Med má priaznivé vlastnosti vďaka antioxidantom, ktoré sú vo veľkom množstve prítomné vo svojom zložení. Med posilňuje vlasové folikuly, podporuje rast vlasov a vyživuje pokožku hlavy. Vaječný žĺtok obsahuje množstvo vitamínov, bielkovín a mastných kyselín vrátane vitamínu E, čo je veľmi užitočné pre rast vlasov. Navyše, lecitín obsiahnutý v žĺtku zabraňuje krehkosti a vlasy sú mäkké.

Ako urobiť masku pre vypadávanie vlasov:

Vezmite ricínový olej, 2 lyžice, 1 žĺtok a 1 lyžicu medu. Všetko dôkladne premiešajte, aplikujte na vlasy bližšie k koreňom a rozdeľte masku po celej dĺžke. Vložte sprchovú hlavicu a nechajte masku 2 – 4 hodiny. Maska na opláchnutie vlasov by mala byť teplá voda. Môžete použiť šampón. Opakujte postup dvakrát týždenne a výsledok vás čoskoro prekvapí!

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>