Verte tomu alebo nie, mrazené citróny vám pomôžu rozlúčiť sa s cukrovkou, rakovinou a obezitou

Citróny sú senzačné pre detoxikáciu tela, nepoužívajte šťavy, pretože potom strácajú mnohé liečivé vlastnosti a značnú časť terapeutického potenciálu.

Namiesto stlačenia šťavy citróna bude určite lepším riešením zmrazenie! Citrónová kôra posilňuje imunitný systém a ponúka množstvo zdravotných vlastností, napríklad reguluje cholesterol, zabraňuje rakovine, bojuje proti bakteriálnym infekciám a zničí parazity a červy.

Tu sú zdravotné prínosy tohto nádherného ovocia:

  • zabraňuje astme
  • bojuje proti zápche
  • detoxikuje obličky a pečeň
  • posilňuje imunitný systém
  • reguluje vysoký krvný tlak
  • liečia depresiu a stres
  • bojuje proti nádorom

Citrónová šťava je bohatá na vitamín C a jej pokožka je účinná pri odstraňovaní toxínov z tela. Výskum ukazuje, že citrónová kôra má 5 až 10-krát viac vitamínov ako stredná časť tohto ovocia.

Pred niekoľkými rokmi vedci preskúmali vplyv citrónov na rakovinu! Zistili, že toto plody odstraňujú zhubné bunky v niekoľkých typoch rakoviny, vrátane rakoviny pľúc, prsníkov a hrubého čreva.

Podľa doktorky Marilyn Glenville, dietetikky a odborníkov v oblasti zdravia žien, kožky z rôznych druhov ovocia môžu zvýšiť imunitný systém a podporiť celkové zdravie. Tiež tvrdí, že koktaily sú oveľa zdravšie ako džúsy, pretože obsahujú aj iné časti ovocia, vrátane kôry.

Koktaily z citrónu majú veľmi horkú chuť, takže možnosť zamrznutia je skvelým riešením!

Ako najlepšie zmraziť citróny, aby ste ich mohli bez problémov jesť s pokožkou

Použite jablkový ocot na umývanie a dezinfekciu citrónov. Potom opláchnite a nechajte vyschnúť. Potom umiestnite do mrazničky až do nasledujúceho rána, a potom nastrúhajte celé plody s kožou, mäsom a semenami.

Mrazené citróny môžu byť pridané do rôznych jedál, koktailov, čajov, pečiva, dezertov a polievok.

Nezabudnite zdieľať tento článok! Mnohí tvoji priatelia budú určite spokojní s takými dôležitými informáciami!

ZDROJ:meganiusy.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>