Veľmi jednoducho môžete stratiť 5 kg za týždeň, pomocou týchto dvoch zložiek

Nie je to drahý recept, ale veľmi účinný …

Hoci rýchly úbytok hmotnosti nikdy neodporúča zdravotnícky personál, existujú chvíle, kedy stačí stratiť niekoľko kilogramov svojej hmotnosti. Najdôležitejšou vecou pri strate hmotnosti je zníženie veľkosti vašich dávok a zvýšenie príjmu vody. Tento recept nie je veľmi drahý, sú to len 2 prísady – teplá voda a banány.

Ako to urobiť?

Ráno premiešajte dva banány s dvoma pohármi horúcej vody. Uistite sa, že voda nie je horúca, keď ju pijete, aby ste sa nepopálili. Pite to na prázdny žalúdok. Môžete jesť všetko, čo sa vám páči počas dňa, ale chráňte sa pred ťažkými, vysokokalorickými jedlami. Tiež sa vyhnite sladkostiam a sladkým jedlám a nápojom, najmä sýteným nápojom a šťavám, pretože obsahujú veľa cukru. Najdôležitejšou vecou je zabrániť jesť po 18:00 hodine. Počas dňa môžete tento nápoj piť ako občerstvenie medzi jedlami. A nakoniec, ale v neposlednom rade piť aspoň 2 litre vody denne.

Zdroj:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>