VEĽMI EFEKTÍVNE BABSKÉ RECEPTY

Mám už 76 rokov, v živote som toho zažil a zažil veľa, trpel som toľko chorôb. Chcem sa teda podeliť o svoje skúsenosti. Ako som uzdravil strumu. Vyrastal som na rieke Angara, ktorá má vo vode veľmi málo jódu. Možno je to jeden z dôvodov, prečo je struma pomerne častým ochorením obyvateľov týchto regiónov. Keď som sa dostal na regionálnu kliniku v Irkutsku na konzultáciu s endokrinológom, keď som uvidel pacientov s poruchami štítnej žľazy, bol som zhrozený.

Lekár mi odporučil, aby som goiterovi liečil externe tinktúru z 5% jódu. Jedného dňa natrite jód na ľavé predlaktie (medzi rameno a lakeť) a pravé stehno. Oblasť aplikácie jódu je ľubovoľná. Na druhý deň rovnakým spôsobom, ale jód naneste na pravé predlaktie a stehno ľavej nohy. Jód sa spočiatku rýchlo vstrebával, takže som ho každý deň rozmazával. Príznaky nedostatku jódu v tele som pocítil rýchlou únavou, zväčšením štítnej žľazy a zníženým metabolizmom. Potom som si všimol, že vstrebávanie jódu sa spomaľuje, a začal som nanášať, pretože to mizlo – po 2-3 dňoch a viac. Celkovo robím tento postup už viac ako rok. Keď som išiel na konzultáciu k endokrinológovi, lekára to prekvapilo. Dokonca ma vyradili z registra pre ochorenie štítnej žľazy. Táto metóda je veľmi jednoduchá, cenovo dostupná a lacná. Hlavná vec je, že môžete regulovať potrebu jódu v tele.

Ako si si dal dole okuliare? Mal som vtedy už viac ako 60. Pil som borovicové ihly – lieči mnoho chorôb a zlepšuje videnie. Ihly som pozbieral koncom septembra a počas zimy som z nich pripravil odvar: 5 lyžíc nasekaného ihličia sa zalialo 500 ml vriacej vody, nechalo sa 20 – 30 minút vo vodnom kúpeli, nechalo sa cez noc na sporáku. Ráno som preťažil a vypil polievkovú lyžicu 3-4 krát denne po jedle. Videl dve zimy. Predtým som nosil okuliare + 3,5. Teraz dlhé roky čítam bez okuliarov. Teraz mám 76 rokov. Pokračujem v pití ihiel.

Bobkový list pomohol z diatézy. Pravnučka od narodenia trpela diatézou. Celá tvár a nohy boli pokryté pupienkami. Dermatológ predpísal rôzne masti, ale akné sa objavovalo znova a znova. Dievča zle spalo, plakalo. 3 roky utrpeli. Ale jedného dňa zjavne Boh poslal ženu, v rozhovore, s ktorou som sa dozvedel, ako vyliečila svoje vnučky z diatézy. Týmto receptom som bezodkladne začal liečiť svoju pravnučku. Desať veľkých podlhovastých bobkových listov uvarilo 1 liter vriacej vody, varilo sa ich na miernom ohni 2 – 3 minúty alebo na vodnom kúpeli 10 minút a pridala sa ďalšia 1 čajová lyžička nasekaných šípok. Nechala to na sporáku do rána, ráno to prefiltrovala a dala to svojej vnučke piť 1 polievkovú lyžicu 3 – 4 krát denne, niekedy len pridanú do čaju. Dal som jej piť šesť mesiacov a teraz to robím pravidelne. Dievčatko je teraz čisté, jej duša je šťastná. Spí sa dobre.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>