Vďaka tomuto nápoju perfektne schudnete, stačia len 2 šálky denne

Neveríte, skúste to. Jedna šálka tohto nápoja môže pomôcť stabilizovať hladinu cukru v krvi. Vitamín B1 stimuluje inzulínové receptory a inhibuje enzým, ktorý ich aktivuje. To zvyšuje schopnosť tela spracovávať glukózu. V tomto prípade je najlepšie škoricovú vodu alebo čaj po jedle.

Chudnutie

Znižuje hladinu cukru v krvi , v systéme je menej inzulínu, čo spôsobuje, že telo skladuje menej tuku a stráca tak na váhe. Jedným z výhod využitia tohto nápoja na chudnutie je, že si všimnete pozitívne výsledky veľmi rýchlo. Vypite 2 šálky denne: jednu ráno a jednu popoludnie.

Dobrá pre váš žalúdok

Znižuje plyn v žalúdku, pomáha predchádzať vredom a zastavuje vracanie a nevoľnosť. Vaše jedlo bude ľahšie stráviteľné vďaka škoricovým stimulujúcim účinkom na produkciu slín a žalúdočnej kyseliny.

Podobne škorica prirodzene kontroluje hnačku a reguluje váš črevný rytmus. Z tohto dôvodu sa odporúča pre každého, kto trpí syndrómom dráždivého čreva.

Znižuje hladinu cholesterolu

Zistilo sa, že škoricový čaj znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi. Tým sa zabráni tvorbe aterómov a trombov, ktoré spomaľujú prietok krvi.

 Bojuje s prechladnutím a chrípkou

Keď príde sezóna chrípky, čaj zo škorice môže byť jedným z vašich najlepších spojencov . Čínska medicína dlho používa tento čaj na liečbu tejto choroby. Škorica je tiež prirodzené antibiotikum , znižuje zápal, znižuje horúčku, znižuje kašeľ a chutí skvele! Poskytuje tiež úľavu od bolesti hlavy a migrény.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>