Vďaka tomuto čaju odstránite hlien z pľúc, toxínov a zbavíte sa zápalu

V prípade prechladnutia alebo iného ochorenia dýchacích ciest sa odporúča použiť sirup proti kašľu, ale väčšina týchto sirupov poskytuje iba dočasné výsledky.

 

V prípade chronických respiračných ochorení, ako je napríklad aktma alebo bronchitída, lekári často predpisujú kortikosteroidy, ktoré sa užívajú inhalátorom.

Napriek tomu, že u niektorých pacientov sú tieto lieky skutočne potrebné, štúdie ukázali, že zvyšujú riziko rozšírenia.

Našťastie existuje iný druh čaju, ktorý sa môže stať skvelou alternatívou k takýmto drogám, ale to nepoškodí vaše zdravie.

Ľudia používali brezovú kôru už mnoho storočí ako účinný liek na liečbu respiračných chorôb. Jedná sa o bežnú bylinu, ktorá rastie vo všetkých častiach sveta.

Tajomstvo spočíva v tom, že v tomto prípade existujú huby, koeficienty, ktoré sú aktívne ako čistenie. Týmto spôsobom ostružina odstráni prebytočný
hlien z pľúc.

Okrem toho má silné zvláčňujúce vlastnosti, t.j. zmierňuje hrdlo a zmierňuje bolesť spôsobenú častým kašľom. Týmto spôsobom sa výborne hodí na rôzne choroby dýchacích ciest, vrátane chronických chorôb, ako je bronchitída a aktma.

Ako získať tento bylinkový čaj:

Ingrediencie:

  • 2 čajové lyžičky listov černíc
  • 1,5 pohára vody
  • 1 – 2 čajové lyžičky medu (v prípade potreby)
  • 1 čajová lyžička pyrenej mäty (ak je to potrebné)

Spôsob použitia:

Varte vodu a ponorte do nej listy černíc.

Pridajte mätu do samostatného sitka.

Nechajte čaj stáť 15 minút a potom pridajte med, aby ste zlepšili chuť.

Tento užitočný čaj vám pomôže liečiť všetky typy respiračných ochorení a zmierni bolesti a zápal v dôsledku chronických problémov s dýchaním.

 

ZDROJ:jenbloknot.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>