Vďaka tejto zmesi neviem, čo je choroba. Táto magická zmes posilňuje moju imunitu

Jeseň a zima je bežné obdobie choroby. Znížená imunita a prítomnosť vírusov v našom prostredí nás robí náchylnejšími na prechladnutie. Dnes budete vedieť recept na domácu zmes, ktorá posilní vašu imunitu. Vďaka tomu budete menej chorí a vaše telo sa s vírusovými útokmi lepšie vyrovná!

Recept pochádza z východnej kultúry, je to bohatý zdroj informácií o prírodnej medicíne, ktorý sa tam veľmi dobre rozvíjal. Preto dnes pripravíme pastu s cesnakom a zázvorom, ktorú môžeme pridať k čomukoľvek, čo posilní našu imunitu.

Túto pastu môžete pridať do polievky, šalátu, nápoja, omáčky. Existuje skutočne toľko možností, ako sú nápady vo vašej hlave. Táto pasta sa vďaka svojej aróme stane nielen zosilňovačom našej odolnosti, ale tiež zaujímavým korením.

Ako pripraviť pastu z cesnaku a zázvoru na posilnenie imunity

prísady:

  • 1/2 šálky zázvoru
  • 1/2 šálky cesnaku
  • 2 polievkové lyžice olivového oleja
  • štipka soli

príprava

Cesnak a zázvor by sa mali olúpať. Teraz ich budeme musieť rozmiešať, aby sme vytvorili pastu. Pridáme k nim olivový olej a štipku soli. Po zmiešaní sa vytvorí pomerne hustá pasta so žltkastým odtieňom zázvoru.

Teraz ju môžeme zapečatiť vo vzduchotesnom obale a uložiť do chladničky. Potom to aplikujeme na naše jedlá. Čajová lyžička denne stačí na to, aby využila svoje vlastnosti.

 ZDROJ:dompelenpomyslow.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>