Vaše orchidey budú opäť vo forme, stačí ich namočiť do tohto lacného zázraku, ktorý používate na umývanie riadu

Orchidey sú krásne a veľmi populárne kvety v našich domovoch. Bohužiaľ, spôsobujú aj ich majiteľom veľa problémov a často ich nedokážu udržať v dobrom stave. Problém je zvyčajne zalievanie, ktoré vyžaduje určitý model činnosti. Preto, aby boli pekné a zvedaví, odporúčame vám prečítať si naše pokyny. Dnes Vám predstavíme zaujímavý nápad na regeneráciu orchidey, na ktorú budeme používať prostriedok na umývanie riadu.

Ako obnoviť orchideu

Sú vaše orchidey nešťastné, urobili ste všetko a ste s tým neboli schopní urobiť nič? Ešte ich neodhoďte. Dajte im poslednú šancu a využite tento zaujímavý trik, o ktorom som už dlho nepočul. Spôsobil mi malé prekvapenie na tvári, použitie prostriedku na riad sa zdá byť kontroverznou myšlienkou. Keď mi však kamarát ukázal, ako sa po použití tejto metódy zobrazili jej orchidey, rozhodol som sa, že to stojí za to s vami zdieľať.

Celý trik začíname naplnením misky vodou a pridaním trochy tekutiny na umývanie riadu. Odstráňte orchidey z puzdier a vložte do tejto vody. Nechajte ich tam 5 minút, nechajte sa dobre vykúpať. Po uplynutí tejto doby opláchnite ich vodou vody z umývacieho prostriedku. Umyte stonky a listy. Pred ich opätovným nasadením nechajte ich v miske vyschnúť, ale už prázdne a potom ich položte na miesto.

Vďaka tomu oživia. Dajte im nejaký čas a oni znovu získajú svoju kondíciu a budú vyzerať, ako keby ste ich priniesli z obchodu. Preto skôr, ako sa ich rozhodnete zbaviť, skúste to znova!

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>