Vaša pečeň bude obnovená, ak budete denne piť len jeden pohár tohto detoxikačného nápoja

Naše telá sú plné toxínov. V dnešnej dobe máme veľmi zaneprázdnený a nezdravý životný štýl. To môže byť spôsobené rôznymi faktormi, ak jeme nesprávnu stravu a žijeme vo veľkom strese. Musíme niečo zmeniť a pomôcť si zlepšiť celkové zdravie.

Ak chcete chrániť zdravie pečene, čo je jeden z najdôležitejších orgánov v našom tele, musíte veľmi vážne zaobchádzať s detoxikáciou. Aby sme sa ochránili, musíme si byť istí, že naša pečeň funguje efektívne.

Tento orgán je zodpovedný za odstránenie škodlivých toxínov z nášho tela, ako aj s procesom absorpcie bielkovín. To je dôvod, prečo sa musíme pravidelne starať a detoxifikovať pečeň.

Ak chcete zlepšiť celkové zdravie, pozrite sa na tento recept, ktorý detoxifikuje vašu pečeň.

Aby ste pomohli svojmu telu, musíte vo svojom živote zahrnúť zdokonalenú a zdravú výživu. Je veľmi dôležité očisťovať pečeň, pretože nemôžeme vedieť, kedy dôjde k ochoreniu pečene.

Určite budete mať vážne zdravotné problémy, ak vaša pečeň nebude fungovať správne. Proces čistenia pečene sa dá urobiť úplne prirodzeným spôsobom. Je to naozaj jednoduché a zdravé!

Recept na detoxikáciu pečene

Nevyhnutné zložky:

  • pomarančová šťava
  • citrónová šťava
  • med
  • 1 hrsť čerstvých listov mäty
  • 1 liter čistenej vody

Inštrukcie:

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vložiť vodu do hrnca. Zahrejte ju až sa začne variť. Teraz pridajte listy mäty. Nechajte ich variť päť minút.

Po uplynutí času odstráňte nádobu z tepla a nechajte to tak pár minút, kým sa ochladí. Ďalším krokom je pridanie pomarančového džúsu a citrónovej šťavy.

Nastrúhajte aj malé množstvo citrónovej kôry. Môžete osladiť tento lahodný nápoj  medom.

Môžete konzumovať tento nápoj, keď je horúci, ale môžete ho konzumovať aj chladený. Najdôležitejšia vec je však v tom, že zlepšíte tráviaci systém starostlivosťou o vašu pečeň.

ZDROJ:goodmorningcenter.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>