Váš tvar nechtov veľa prezradí o vašom charaktere, pozrite sa na tie vaše a zistite aký ste človek

To, ako vaše nechty vyzerajú, svedčí o vašej osobnosti a charakteru. Áno, aj nám sa to zdalo absurdné, ale ukázalo sa, že je to naozaj tak.
Najprv zistite, aký tvar nechtov máte a následne si o sebe niečo prečítajte. Nezabudnite sa podeliť so svojimi skúsenosťami v komentároch.

  1. Dlhé a obdĺžnikové

Ste kreatívny a otvorená osoba. Každý sa pri vás cítia dobre. pretože dokážete zlepšiť náladu. Ste romantická a temperamentný duše. Niekedy sa príliš zameriavate na detaily a strácate tak prehľad o celkovej situácii.

2. Široké a ploché

Ste veľmi úprimným človekom, ktorý nemá čo skrývať. Chcete len to najlepšie pre iných, ale z tohto dôvodu môžu neskôr vzniknúť nezhody, pretože hovoríte pravdu a nie to, čo chcú ľudia počuť. Viete, čo v živote chcete, máte ambície, dávate si ciele a preto si o vás niektorí môžu myslieť, že ste nedočkavec.

3. Okrúhle

Žijete svojím vlastným tempom, ktoré je o niečo voľnejší než to, v ktorom žije väčšina ľudí. Ste spokojný a tichý človek, ktorý žije najmä v harmónii so sebou samím. Najdôležitejšie je pre vás nerozhodovať sa pod vplyvom emócií. Riadite sa logickým myslením. Kontrolujete svoje emócie a preto máte veľa priateľov.

4. Štvorcové

Ste odvážny, vytrvalý a nebojíte sa ísť do rizika. Tieto vlastnosti vás predurčujú na pozíciu lídra. Ste rešpektovaný a ľudia si vášho názoru váži. Nikto vás neoklame. Nakoľko mu to vrátite aj s úrokmi. Iba najbližšom odhalíte svoju pravú tvár.

5. Trojuholníkové

Gratulujeme! Ste géniom! Aspoň to tvrdia výskumy. Ste veľmi vynaliezavý, tvorivý a všetko robíte perfektne. Máte inovatívne nápady a snažíte sa byť najlepším. Ľudia sa vami inšpirujú az vášho správania si berú príklad.

6. Mandľový

Ste milý, dobromyseľný a čestný človek. Dokážete sa obetovať pre blízke a ak treba. podáte im pomocnú ruku. Ľudia vás milujú. Zvládate problémové situácie a rýchlo ich riešite.

7. Hranaté

Ste veľmi ambiciózny a pracovitá osoba. Na dosiahnutie úspechu ťažko pracujete. vychádzate z komfortné zóny, a tak získavate mnoho životných skúseností.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>