Varovanie pre všetkých užívateľov mobilov: toto sú miesta, kde by sa v žiadnom prípade nemali nosiť

Je ťažké nájsť osobu, ktorá dnes smartphone nemá. Používame ich celé hodiny a uchovávame ich na miestach, kde by sme nemali. Malo by sa pamätať na to, že každý telefón je zdrojom rádiových vĺn. Je pravda, že neexistujú dôkazy o ich škodlivosti, ale vynález je tiež celkom mladý a lekári už varujú, aby ich držali ďalej od niektorých častí tela. Hovorí sa, že tieto vlny môžu negatívne ovplyvniť kvalitu spermií, funkciu mozgu, hustotu kostí, problémy so spánkom alebo dokonca výskyt srdcových chorôb.

Kde by sme nemali mať mobilný telefón?

Začnime v zadnom vrecku našich džínsov a tiež vpredu. Je to pohodlné miesto na nosenie, ale nachádza sa veľmi blízko genitálií. Muži by sa tomu mali vyhnúť najmä. Môže to ovplyvniť kvalitu spermií a počet spermií.

Druhým miestom je držať ho pod vankúšom alebo na nočnom stolíku blízko vašej hlavy. Možno to znamená, že nemáme dostatok spánku správne. Môžeme mať tiež bolesti hlavy ráno alebo sa cítiť nevoľne a závraty.

Nemali by sme nosiť v podprsenke telefón. Je lepšie tomu zabrániť z dôvodu rizika rakoviny prsníka. Snažíme sa tiež uchovávať telefón mimo dosahu detí, preto ho nedávajte do kočíka alebo vrecka do vrecka, ktorý visí tesne pri hlave dieťaťa.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>