Vaječný proteín nie je menej účinný ako botox! Dokonca aj hlboké vrásky zmiznú

Maska na omladenie tváre sa v súčasnosti dá ľahko získať v obchodoch a lekárňach. Ale nikdy neviete, čo výrobca skutočne vložil do krabice, ani ako vaša pokožka bude reagovať na prísady krému.

Preto redakčný personál spoločnosti Bidista odporučí recept na túto špeciálnu masku na tvár, ktorú si môžete ľahko urobiť doma. Určite ste s výsledkom veľmi spokojní.

Maska na omladenie tváre

zloženie:

1. polovica banánov (bez hnedých škvŕn)
2. jeden lyžička mletého zázvoru (prípadne čerstvej šťavy)
3. dve čajové lyžičky kozmetického olivového oleja (alebo iného oleja)
4. šľahačka z bielkov

príprava:

1. Vložte banán vidličkou. Pridajte zázvor a olivový olej.

2. Pridajte vyššie uvedenú zmes k rozšľahaným vaječným bielkom a dobre premiešajte, až kým sa nestane tekutým krémom.

použitie:

1. Naneste tenkú vrstvu na našu tvár, krk a výstrih. Nechajte mierne zaschnúť a vyššie uvedený postup zopakujte 2 alebo 3 krát. Posledná vrstva sa nechá schnúť asi 10 až 15 minút.2. Masku umyte teplou vodou a potom pokožku opláchnite takmer studenou vodou.

3. Na ošetrenú pokožku naneste (pokiaľ možno ľahký) krém alebo srvátku.

Účinok tejto masky je okamžitý. Má vynikajúci výživný a osviežujúci účinok. Preto sa nazýva maska ​​„mínus 10 rokov“. Po použití sa dá použiť aj ako expresná starostlivosť o pleť.

Môžete ju tiež použiť ako liek, ak je vaša pokožka vo veľmi zlom stave. Potom naneste 10 masiek a opakujte nie viac ako 5-6 dní.

Vezmite mladú pokožku späť s touto vysoko účinnou tvárovou maskou a nezabudnite sa podeliť o tento úžasný recept so svojimi priateľmi a známymi!

ZDROJ:sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>