V tejto obyčajnej pilulke je neuveriteľná sila. Zlepší činnosť pečene, nadobličiek, obličiek a uvoľní toxíny z tela

Tieto tablety by mali byť vždy vo vašej lekárničke!

Skutočný zázrak sa stal v roku 1831. Niekoľko známych profesorov na Francúzskej akadémii medicíny boli svedkom mimoriadneho účinku. Profesor Touery vypil smrtiacu dávku alkaloidov. Nikto neveril ich očiam. Profesor prežil pomocou aktívneho uhlia, ktoré mu zachránilo život.

V súčasnosti sa aktívne uhlie používa ako núdzový dezinfekčný prostriedok pre ľudí, ktorí boli otrávení toxickými látkami.

Aké sú vlastnosti aktívneho uhlia?

Nemá vôňu a chuť. Aktívne uhlie je netoxický prášok. Ukázal, že dokáže znížiť absorpciu toxínov až o 60%.

Je schopný absorbovať chemikálie a „ničiť“ ich toxicitu. Inými slovami, aktívne uhlie zastavuje absorpciu jedu.

Aktívne uhlie sa môže tiež použiť na zníženie nadúvania, na liečenie problémov s kocovinou a žlčami u tehotných žien a na zníženie cholesterolu.

Aktívne uhlie nevedie k strate živín!

Väčšina z vás si myslí, že uhlie absorbuje živiny, ale výsledky výskumu, ktorý uskutočnil David O. Cooney, potvrdil:

„Uhlie sa pridávalo do výživy oviec šesť mesiacov a neviedlo k strate živín v porovnaní s inými ovcami, ktoré nedostávali drevné uhlie. … 5% z celkovej stravy bolo aktívne uhlie. Neovplyvňuje krv a hladinu vápnika, medi, železa, horčíka, anorganického fosforu, draslíka, sodíka, zinku, kreatinínu, kyseliny močovej, dusíka močoviny, alkalickej fosfatázy, celkového proteínu. ““

Výhody pre zdravie

Štúdia uverejnená v American Journal of Gastroenterology potvrdzuje, že aktívne uhlie zabraňuje nadúvaniu, rovnako ako zmierňuje pretečenie a nadúvanie spôsobené črevným plynom.

Môže absorbovať zlý cholesterol v gastrointestinálnom trakte. Ďalšia štúdia ukázala, že môže znížiť celkový cholesterol o 25%, zlý cholesterol o 41% a tiež zvýšiť dobrý cholesterol o 8%. Získanie týchto hodnôt vedcom trvalo mesiac. Účastníci štúdie vzali 3 g aktívneho uhlia trikrát denne.

Veda tiež potvrdila, že aktívne uhlie môže znížiť množstvo dusíka. Aktívne uhlie môže pomôcť starším ľuďom, ktorí sa zaoberajú ochorením obličiek.

Ako už bolo uvedené, aktívne uhlie absorbuje toxíny v gastrointestinálnom trakte, pečeni a obličkách. To zabraňuje toxickému preťaženiu a zabezpečuje normálne fungovanie životne dôležitých orgánov v tele.

Aktívne uhlie je stimulované tokom žlče, čo pomáha pri odstraňovaní toxínov z tela.

Ako správne používať aktívne uhlie?

Môžete použiť aktívne uhlie vo forme prášku alebo tabliet.

Čajovú lyžičku aktívneho uhlia vmiešajte do pohára vody. Pite niekoľkokrát denne.

Poznámka: Pred použitím aktívneho uhlia sa poraďte s lekárom, pretože interaguje s určitými typmi liekov.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>