V SPOJENÝCH ŠTÁTOCH LEKÁR ZOMREL 2 TÝŽDNE PO VÝSTRELE PFIZER

Vyskytlo sa u neho zriedkavé autoimunitné ochorenie.

Jeho manželka uviedla, že muž bol absolútne zdravý, ale po očkovaní sa u neho prejavilo autoimunitné ochorenie, ktoré viedlo k mŕtvici. Slová Američana cituje Daily Mail.

Heidi Nekelmann tvrdí, že jej 56-ročný manžel dostal vakcínu 18. decembra a zomrel 3. januára. Vyskytlo sa u neho zriedkavé autoimunitné ochorenie, ktoré spôsobuje, že si telo ničí vlastné krvné doštičky, ktoré napomáhajú zrážaniu krvi. „Myslím si, že jeho smrť bola stopercentne spojená s očkovaním.“ Iné vysvetlenie neexistuje, “zdôraznila žena.

Gregory Michael podľa nej nefajčil, iba príležitostne pil alkohol, športoval a lovil na šírom mori. Okrem toho bol testovaný na všetky choroby vrátane rakoviny, ale nič sa na ňom nezistilo.

Tri dni po injekcii si muž najskôr všimol príznaky rozvíjajúcej sa choroby – červené škvrny, ktoré naznačovali subkutánne krvácanie. Vyšetrením sa zistilo, že lekár trpí akútnym nedostatkom krvných doštičiek.

Lekári mu diagnostikovali idiopatickú trombocytopenickú purpuru, ochorenie, pri ktorom telo odoberá krvné doštičky pre cudzie telesá a signalizuje slezine ich zničenie. Výsledkom bolo, že sa lekári rozhodli odstrániť jeho slezinu a každý deň pacientovi podávali terapiu na obnovenie hladiny krvných doštičiek . Táto posledná možnosť však muža nezachránila.

Tlačová služba spoločnosti Pfizer zdôraznila, že vyšetrujú prípad Michaelovej smrti. Špecialisti spoločnosti zatiaľ nenašli súvislosť medzi vakcínou a rozvinutým ochorením.

V súčasnosti sú v USA a Európe schválené dva lieky: Pfizer / BioNTech a Moderna. Obe tieto vakcíny sú dvojdielne. Viac ako štyri milióny Američanov už dostali svoju prvú injekciu.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>