Už žiadne sedatíva, zastavte migrénu týmto zabijakom, zastaví ju doslova za okamih

Mnoho ľudí si nevie pomôcť, keď migrénou. Migréna nie je len obyčajná bolesť, ktorá odíde po užití sedatív. Dokáže poriadne nabúrať človeku život a znemožniť vykonávanie aj tých najbežnejších denných činností.

Prejavy a liečba migrén bez liekov

Migrény často súvisia aj s citlivosťou na svetlo, ktorá môže ich intenzitu ešte zosilniť.

Okrem samotnej bolesti sú neraz sprevádzané nevoľnosťami, zvracaním, zábleskmi svetla v očiach a mravčením v rukách alebo nohách.

Liečba migrén nie je vôbec jednoduchá. Lieky na predpis síce dokážu zmierniť príznaky migrén, no nie na dlho. Bolesti hlavy sa vracajú hneď, ako vyprší ich účinok.

To je samozrejme veľmi výhodné pre farmaceutické firmy, lebo vás to núti si uvedené lieky kupovať stále znova a znova.

Dnes vám preto prezradíme jeden prírodný, extra efektívny a úplne bezpečný trik proti migréne.

Zabijak migrény

Hlavnou zložkou v tomto recepte je soľ. Najlepšia je buď morská, alebo Himalájska. Tieto druhy soli obsahujú aj iné minerály než len sodík, čo je dôležité pre obnovenie elektrolytov v tele.

Ak vás náhle zastihne migréna a vy ani jednu z nich nemáte doma, poslúži aj bežná kuchynská soľ. Nabudúce si však už zaobstarajte niektorú z vyššie uvedených.

Ďalšou zložkou receptu je citrón, ktorý má na telo prečisťujúce a alkalizujúce učinky.

Potrebujeme:

  • 1/2 citróna
  • 1/2 čajovej lyžičky soli

Postup:

Vezmite sklenený pohár a vytlačte do neho šťavu z citróna. Potom pridajte soľ, dolejte vodu a zamiešajte, aby sa všetká soľ rozpustila.

No a to je všetko, váš liek na migrénu je hotový!

Nápoj vypite a počkajte pár minút, kým sa stihne vstrebať v črevách do krvi. Hneď ako k tomu dôjde, príznaky migrény by sa mali začať okamžite zmierňovať.

Tento trik funguje najrýchlejšie vtedy, ak nápoj vypijete na prázdny žalúdok. Vtedy ho totiž jedlo nezastaví v žalúdku a môže prejsť priamo do čriev.

ZDROJ: gazetametro.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>