Už ste unavený z nápojov na chudnutie? Tak začnite piť 8 pohárov tohto zázraku. Tento jednoduchý nápoj môže radikálne zmeniť váš život

Vždy, keď chceme schudnúť, máme pochybnosti o tom, čo by sme mali jesť a čo by sme mali určite odstrániť z našej stravy. Najhoršie je, že každý má tajný vzorec, ktorý sa nevzťahuje na vás, alebo že jednoducho neobsahuje živiny, ktoré potrebujeme.

Ak sa vám stalo, že ste unavený nasledujúcimi mýtmi, prísnymi dietami alebo metódami, ktoré sa dostanú cez internet, chcem vám povedať, ako môže takýto jednoduchý nápoj radikálne zmeniť váš život.

Počuli ste o 8 pohároch vody?

Inými slovami, viete o mnohých výhodách, ktoré prináša voda do vášho zdravia a predovšetkým o stratu hmotnosti.

Čo, spôsobí 8 pohárov vody denne?

Ak vezmeme do úvahy, že 60% nášho tela je zložené z vody, potom si môžeme myslieť, že je to niečo podstatné a veľmi dôležité pre správne fungovanie nášho tela.

V poslednej dobe vedci a komunita vo všeobecnosti položili veľkú otázku, či je skutočne povinné piť aspoň 8 pohárov vody denne. Povedal som vám, že robím trochu výskumu, objavil som veľa vecí, ktoré vás budú zaujímať a ktoré vám na tvári prinesú obrovský úsmev.

Ako ste počuli, ukázalo sa, že viaceré štúdie ukazujú, že voda je absolútne nevyhnutná pre zdravie. To znamená, že na to, aby naše telo bolo skvelé, je potrebné, aby ste denne spotrebovali najmenej 8 pohárov vody.

Ideálne je udržiavať si hydratáciu a konzumovať tekutiny vo svojej správnej miere.

Pokúste sa jesť potraviny s vysokou hladinou vody, ako je ovocie a zelenina, ako aj ovocie s nízkym obsahom fruktózy a samozrejme aj voda. Pite tekutiny, keď máte pocit, že máte smäd a uistite sa, že to, čo pijete, je voda, pretože je bohatá na elektrolyty a nie je kalorická, čo vám pomôže uhasiť váš smäd, hydratovať a poskytnúť vám pocit plnosti vo vašom žalúdku.

Výhody vody

Voda sa ukáže byť životne dôležitá a ak sa na to pozrieme všeobecne, je potrebné pre mnohé z vecí, ktoré robíme každý deň.

Každý deň existuje viac dôkazov, že je dôležitým zdrojom plazmatických lipidov, ak osoba má dobrý zdroj hydratácie v tele, hladiny týchto lipidov budú nižšie a kardiovaskulárne riziká sa znížia rovnako.

Tu je zoznam veľkých výhod:

 • Ak ste riadne hydratovaní, látky v slinách na kontrolu baktérií sa značne zvýšia, aby ste sa vyhli gingivitíde a iným ochoreniam ústnej dutiny.
 • Voda výrazne uľahčuje procesy trávenia, vstrebávania a distribúcie živín v tele
 • Zabezpečuje správne fungovanie pečene, obličiek a imunitného systému.
 • Lubrikuje kĺby a zlepšuje pevnosť väzov.
 • Reguluje hladiny kyslosti v tele na spomalenie starnutia.
 • Budú vlasy, nechty a pokožka zdravé a žiarivé.
 • Pomáha metabolizovať tuky.
 • Redukujte až 45% rizika rakoviny hrubého čreva a močového mechúra, tiež aj  kardiovaskulárne problémy.
 • Očisťuje sliznice nosa a uší, čím zabraňuje vírusovým ochoreniam

Spotreba vody močením umožní nášmu telu jednoduchšie uvoľniť tie toxíny, ktoré nám zabraňujú strate hmotnosti.

Odporúčam niečo!

Niekedy môže byť táto konzumácia nudná, pretože neprítomnosť chuti nás trochu unaví, z tohto dôvodu urobím odporúčanie, ktoré budete milovať, pretože to dáva príchuť tejto kvapaliny, ale dôležitejšie je, že nemá žiadne kalorické zaťaženie.

To je to, čo budete potrebovať:

 • ½ zelené jablko
 • ½ uhorka
 • 2 citróny
 • 1 liter vody

Čo by ste mali urobiť:

Nakrájajte zelené jablko a uhorku na kocky, potom vezmite citrónovú šťavu, potom nalejte všetko do pohára s litrom vody. Potom to dajte do chladničky a nechajte tam 8 až 12 hodín, aby sa všetka chuť zložiek zlúčila.
Po tejto dobe ju môžete podávať s ľadom a vychutnať si tento lahodný nápoj s nulovými kalóriami a veľkolepou chuťou.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>