Už ste unavený z komárov, múch a iného nepríjemného hmyzu, použite tento skvelý prostriedok, za 2 hodiny sú preč

Zostalo teplejšie a vaše „obľúbené“ komáre, chrobáky a muchy sa už prebudili a sú pripravení prísť navštíviť vás! Tešíte sa na to?

Vsadíme na to, že ich nenávidíte rovnako ako my! A máme dobrý dôvod pre to – týchto nežiaducich hostí treba vyhnať, môžu byť škodlivé pre naše zdravie. Dokonca aj jednoduché uhryznutie komára môže spôsobiť veľký opuch a alergie!

Samozrejme, môžete nájsť veľkú škálu prostriedkov na regáloch supermarketov, ktoré vám sľubujú, že zabijú všetko rýchlo a jednoducho. Avšak, mali by ste zvážiť ich nebezpečenstvo pre zdravie a pre životné prostredie. Väčšina z nich obsahujú agresívne chemikálie a znečisťujú ovzdušie.

No, čo by ste mali robiť? Máme dobré riešenie tohto problému.

Odporúčame prírodný sprej, ktorý škaredý hmyz zaženie z vášho domova v jednom momente.

Potrebujete:

  • ½ šálky rastlinného oleja
  • ½ šálky zásadne mätový olej
  • šálka octu 9%

     

    Naliať všetky ingrediencie do rozprašovača, dobre premiešajte a nasprejujte vo všetkých izbách. To môže používať aj vonku na dvore a terase a dokonca byť aplikovaný na kožu. Nie je to len liek účinný a bezpečný, ale tiež vám pomôže ušetriť nejaké peniaze.

ZDROJ:VIRALONEX.COM

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>