Už nemusíte utrácať bláznivé peniaze na Botox a drahé krémy. Skúste túto masku a o 3 dni po vráskach nezostane ani stopy

Čas prechádza a prvé známky starnutia a únavy sa už objavili na tvári. Namiesto toho, aby ste utrácalili veľa peňazí na omladzujúce krémy, je lepšie skúsiť použiť niekoľko prírodných ingrediencií na výrobu vlastnej masky.

Všetky potrebné zložky sú lacné a ľahko dostupné. Ale spolu tieto komponenty vytvoria úžasnú masku.

zloženie:

  • 1 lyžica kyslej smotany
  • 5 lyžíc mrkvovej šťavy
  • 1 polievková lyžica kukuričného škrobu

Príprava:

Dôkladne rozpustite 1 polievkovú lyžicu kukuričného škrobu v pol pohári vody. Pridajte 100 ml prevarenej vody a variť na nízkej teplote, kým zmes nestuhne do homogénnej hmoty.

Potom nechajte trochu vychladnúť a potom pridajte kysnutú smotanu a mrkvovú šťavu. Všetko premiešajte. Očistite tvár a naneste výslednú zmes. Nechajte 25-30 minút.

Teraz opláchnite svoju tvár dobre teplou vodou a aplikujte svoj obvyklý výživný krém. Zvyšok masky sa má uchovávať v chladničke.

Najlepšie výsledky získate po dobu troch po sebe idúcich dní.

Odstraňuje všetky stopy únavy a vrások, zvlhčí vašu tvár a pokožka bude pružnejšia.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>