Uvoľnite hrdlo a pľúcny hlien iba jedným dúškom tohto úžasného nápoja: výsledky sú okamžité!

tomto článku vám ukážeme recepty na rôzne zdravé nápoje, ktoré vám pomôžu vyrovnať vašu imunitu a zabrániť vzniku rôznych chorôb. Okrem toho musíte vedieť, že tieto nápoje majú protirakovinový účinok a majú schopnosť ničiť rakovinové bunky a cysty. Aj tieto nápoje vám pomôžu vyhadzovať toxíny z vášho tela a zlepšia vaše trávenie. Tieto nápoje vám pomôžu bojovať proti kašľu a zápalom a zbavia sa hlienu.

Pokiaľ ide o prechladnutie, mali by ste vedieť, že tento hlien je normálny, ale ak sa nelieči, môže viesť k vážnym stavom, ako je upchatie dýchacích ciest a infekcie.

Preto nesmiete zanedbávať ani najmenšiu infekciu, pretože jej zanedbanie môže viesť k závažnejším podmienkam.

Ďumbierový čaj:

  • 6-7 kusov zázvoru
  • voda
  • trocha citrónovej šťavy
  • pol lyžičky čierneho korenia

Príprava:

Na prípravu tejto čajovej pästi musíte vziať 2 šálky vody a naliať ich do hrnca. Potom musíte vodu priviesť do bodu varu. Akonáhle sa voda začne vrieť, musíte pridať zázvor a korenie. Ďalšiu vec, ktorú musíte urobiť, je variť túto zmes asi 15 až 20 minút.

Potom musíte túto zmes odložiť, aby vychladla. Keď je zmes úplne vychladnutá, musíte sa namáhať. Nakoniec môžete pridať citrónovú šťavu.

Pokiaľ ide o konzumáciu, každý deň musíte vypiť 2 šálky tohto čaju.

Kurkuma a soľ

Vezmite lyžicu kurkumy a vložte ju do pohára teplej vody. Pridajte pol lyžičky soli a kloktajte s touto zmesou. Držte túto zmes na chvíľu na ústach a potom ju vyplivnite. Postup zopakujte niekoľkokrát.

Vdýchnutie rozmarínu

Vezmite 4 šálky vody a nalejte ich do hrnca. Teraz pridajte pol lyžice rozmarínu a pol lyžice kadidla do vody. Túto zmes uveďte na teplotu varu. Potom musíte z hrnca odstrániť hrniec a nadýchnuť sa pary z tejto zmesi asi 10 minút. Cítite okamžitú úľavu.

Citrón a med

Šťavu vytlačte z polovice alebo z celej citrónovej šťavy a do citrónovej šťavy pridajte jednu alebo dve polievkové lyžice medu. Vypite túto zmes a budete lepší. Táto zmes posilní váš imunitný systém a dodá vám energiu. Môžete pridať trochu škorice, aby sa zlepšila chuť.

ZDROJ:yourstylishlife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>