UROBTE TO ASPOŇ RAZ TÝŽDENNE A VAŠA TVÁR BUDE VYZERAŤ O 10 ROKOV MLADŠIA!

Odhaľujeme tajomstvá krásy japonských žien.

Existuje určitý elixír, vďaka ktorému sú tváre ázijských žien také mladé a hladké. A práve v ňom spočíva tajomstvo krásy a „večnej“ mladosti orientálnych krás, a už vôbec nie v genetike, ako často závidia ľudia. Pokračujte v čítaní tohto článku a dozviete sa viac o tomto úžasnom prírodnom produkte, ktorý vám pomôže vyzerať mladšie bez drahých skrášľovacích procedúr.

Gejša tradične používala na zmäkčenie pokožky a vlasov ryžovú vodu. Ryža má schopnosť rozžiariť pokožku svojimi silnými výživnými látkami a výhodami . Pretože je to silný antioxidant a zmäkčovadlo, ryža má schopnosť predchádzať poškodeniu UV žiarením, vyživovať pokožku a redukovať vrásky. Tu je príklad, ako môžete na starostlivosť o pleť použiť ryžovú vodu:

Zloženie:

  • 1 polievková lyžica mlieka
  • 1 polievková lyžica prírodného medu
  • 2-3 lyžice ryže

Školenie:

Nalejte vodu do hrnca a pridajte ryžu. Varte ryžu na strednom ohni a po uvarení znížte teplotu na minimálnu teplotu a po 10 minútach panvicu odstavte. Zmes preceďte a nechajte v ryžovej vode. Potom ryžu prepláchneme vodou, zmiešame s mliekom a pridáme med. Miešajte, kým nezískate hustú konzistenciu. Keď je zmes hotová, naneste si ju na tvár a nechajte pôsobiť 30-60 minút, potom opláchnite ryžovou vodou.

Ryžovú vodu môžete skladovať v chladničke až 4 dni. 

Môžete ho tiež zmraziť v podnosoch na kocky ľadu a masírovať si nimi tvár.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>