Určite budete vystrašení, keď sa dozviete všetky zdravotné problémy, ktoré môžu byť spôsobené nosením bežnej podprsenky

Podprsenky nie sú vôbec pohodlné a všetky ženy to vedia. Podprsenky sa vyrábajú s drôtom alebo bez drôtov, tiež sú vyrobené z rôznych materiálov a rozmerov. Pomáhajú ženám zvyšovať ich sebavedomie. Nedávne štúdie však ukázali, že podprsenky môžu byť dokonca veľmi škodlivé.

Určite nie je nič lepšie ako prísť domov po náročnom pracovnom dni a zložiť si podprsenku. A ženy sú presvedčené, že na sebe podprsenky vyzerajú mladšie a pomáhajú im predchádzať relaxácii prsníkov a zbavujú sa bolesti chrbta. Podľa najnovšieho výskumu, ktorý vykonal francúzsky profesor Jean-Denis Ruilon, však nie sú podprsenky potrebné, a vo väčšine prípadov môžu byť veľmi škodlivé. Teda vždy, keď si nedovolíte, aby vaše prsia rástli tak, ako by mali.

„Ak mladé ženy nenosia podprsenky, povedie to k zvýšenej produkcii kolagénu, čo zvýši elasticitu vášho prsníka. Vaše prsia budú tiež vyzerať pevnejšie. “- Povedal o tejto štúdii doktor Stafford Brodmand.

ZDROJ:yourstylischlife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>