Úplne zbaviť infekcie močových ciest pomôže len 1 prísada! Tento vývar poskytne rýchly a dôležitý 100% výsledok!

Nočné prebudenie s výrazným pocitom pálenia je jasným príznakom infekcie močových ciest. To je bolestivo nepríjemné, takže sa musíte okamžite zbaviť infekcie. Najbezpečnejšie a najdôležitejšie, hlavne dedičné sú ľudové metódy liečby. Teraz však uvidíte sami, kedy zistíte, ktorá jedna zložka vás ochráni pred bolesťou.

Petržlen proti infekcii močových ciest

Petržlen je známy svojimi diuretickými vlastnosťami. Podstata liečby spočíva v pití odvaru z tohto korenia. Pomocou takéhoto nápoja sa hladina sodíka v tele výrazne zvýši, čo zvýši diurézu na potlačenie baktérií.

Recept na odvar z petržlenu

  • 4 lyžice jemne nakrájanú čerstvú (!) petržlenovú vňať
  • 4 poháre filtrovanej vody

Prineste do varu vodu, pridajte sekanú petržlenovú vňať a nechajte 20 minút variťť. Potom preceďte infúziu. Toto je denná sadzba. To znamená, že počas dňa by ste mali piť štyri šálky vývaru. Dokonca aj v prípade, že po uplynutí niekoľkých dní bolesť ustúpi, pokračujte v piti v rovnakej dávke počas jedného týždňa.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>