Unikátny ľudový recept! Ukazuje sa, že mŕtvica sa bojí borovicových šištičiek

Tento unikátny ľudový liek sa osvedčil ako prevencia mozgovej príhody, upchatia tepien a ciev. Okrem toho môžu byť použité pacientmi, ktorí utrpeli mozgovú príhodu ako doplnok k základnej terapii. Dávajte pozor na svoje zdravie dnes.

Mladé borovicové kužele boli široko používané našimi predkami – námorníkmi, priemyselníkmi, obyvateľmi Sibíri ako najlepším liekom na skorbut, tuberkulózu, bronchitídu, nachladenie, choroby kĺbov.

Pre prevenciu a liečbu mŕtvice je vhodné použiť zrelé, ale nie odkryté kužele so semenami, môžu sa zhromažďovať od júna do septembra, počas leta sa musia zbierať tie isté taníny.

Recept na zdravie tu …

Mŕtvica je akútna porucha cerebrálnej cirkulácie, ktorá je sprevádzaná štrukturálnymi zmenami v mozgu. Výsledok ochorenia závisí od rýchlosti a kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Mŕtvica často vedie k smrti alebo k trvalému postihnutiu. Preto je dôležitá prevencia a liečba následkov mŕtvice. V ľudovej medicíne sa na tieto účely používa tinktúra zrelých borovicových šištičiek v alkohole alebo vodke s prídavkom domáceho octu. Pred použitím vyhľadajte lekára!

Ako variť?

5 zrelých borových šištičiek rozdrvte a zalejte ich 250 ml 70% alkoholu alebo kvalitnej vodky. Liek by sa mal nechať pri izbovej teplote počas 10 dní. Potom preceďte a pridajte 1 čajovú lyžičku domáceho jablčného octu.

Užívanie:

Vezmite si túto tinktúru, ktorú potrebujete každý deň pred spaním, pridajte jednu čajovú lyžičku do pohára vášho obľúbeného čaju. Môžete pridať aj med.

Tento liek sa používa na:

  • riedenie krvi
  • odstraňuje cievy mozgu
  • zabraňuje a blokuje smrť nervových buniek
  • uľahčuje obnovenie koordinácie pohybov a reči

Postup liečby týmto liekom je pomerne dlhý, približne šesť mesiacov.

A pamätajte: tento nástroj je pomocný! Nevychávajte liečbu predpísanú lekárom. Mŕtvica je príliš častá v modernej spoločnosti medzi ľuďmi od 35 rokov. Preto odporúčame, aby ste sa o svoje zdravie starali.

Buďte zdraví.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>