Unikátny domáci sirup, ktorý zabíja cholesterol a nahromadené tuky

Krvný tuk je vážny problém, ktorý postihuje milióny ľudí.

Cholesterolový tuk v krvi je častým zdravotným problémom, ktorý sa väčšinou vyskytuje v dôsledku genetických predispozícií a nezdravého životného štýlu.

Dobrou správou je, že tento problém môžete ľahko liečiť prírodným liekom, ktorý dokáže zabiť cholesterol a nahromadený tuk.

Tento domáci sirup eliminuje nahromadený tuk z krvi a prináša ďalšie výhody pre vaše celkové zdravie. Je pripravený z dvoch ingrediencií: petržlen a citrón.

Petržlen obsahuje silné zlúčeniny, ako sú flavonoidy a éterické oleje. Flavonoidy bojujú proti škodlivým látkam a toxínom, zatiaľ čo olej poskytuje silnú arómu.

V kombinácii s citrónovou šťavou môže petržlen stimulovať krvný obeh a znížiť hladinu cholesterolu.

DomácI liek z petržlenu a citróna na odstránenie cholesterolu a tukov

Budete potrebovať:

  • 1 kg citrónov
  • polievkovú lyžicu sódy bicarbóny
  • 6 ks petržlenu aj s vňaťou
  • 3 litre vody

Postup:

Citróny najskôr dôkladne umyjete v studenej vode, potom ich namočíte na 1 hodinu do teplej vody spolu so sódou bicarbónou. Vodu zlejte, citróny, očistený petržlen a vňať pokrájate na drobné kúsky a dáte pomaly variť s vodou na cca 3 hodiny. Polovychladnutú zmes prepasírujete a nalejete do fliaš. Po vychladnutí uskladníte v chladničke a užívate 5 cl  – 0,1 dl ráno denne na lačno.

Citrón a petržlen obsahujú účinné látky, ktoré dokážu eliminovať cholesterol a pomôžu vám zbaviť sa nahromadeného tuku v tele. Okrem toho vyčistí vaše tepny a zlepší vaše celkové zdravie.

ZDROJ: healthtipsportal.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>