Unikátna ľudová metóda zachránila moje dieťa a pomohla ho zbaviť sa nepríjemného kašľa

Ako vyliečiť kašeľ ? Táto otázka trápi veľa ľudí. Aj drahé lieky nie vždy pomáhajú zbaviť sa nepríjemného kašľa. V tomto článku Vám poviem o unikátnej ľudovej metóde, ktorá sa používa na liečbu kašľa spôsobeného chorobami dýchacieho systému.

Ako rýchlo vyliečiť kašeľ

Medový kompres je veľmi mierny a účinný prostriedok. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Vďaka tepelnému pôsobeniu kompresie sa aktivuje krvný obeh a stimuluje sa vyčerpanie hlienu.

Takýto kompresný prostriedok môže výrazne znížiť kašeľ za 1 noc. Samozrejme, ak pacient nie je alergický na med! Dá sa to robiť pre dospelých a deti staršie ako 6 mesiacov. Neodporúča sa používať kompresiu pri zvýšenej teplote, osoby s alergiou na niektorú zo zložiek lieku a tiež tých, ktorí trpia kožnými ochoreniami.

 

Liek proti kašľu

Budete potrebovať:

  • 1 polievková lyžica medu
  • 1 polievková lyžica múky
  • 1 lyžička rastlinného oleja
  • tenká látka
  • obrúsok
  • náplasť

Postup:

Dieťa je lepšie urobiť kompresiu 2-3 hodiny večer pred spaním. Dospelí si môžu liek ponechať aj v noci a ráno odlepiť. Pre lepší účinok môžu dospelí pridať štipku horčičného prášku. Tu je spôsob, ako vyliečiť kašeľ doma! V ľahkých prípadoch funguje tento nástroj 100%.

Zmiešajte med s múkou tak, aby sa výsledná hmotnosť nelepila na vaše ruky. Pridajte rastlinný olej. V prípade potreby pridajte viac múky. Umiestnite hmotu na utierku a obrúsok na gázu.

Priložte liek na hrudník alebo na chrbát a upevnite ho lepiacou páskou. Kompresia by mala byť umiestnená nad oblasťou srdca.

Na vrch oblečte tričko alebo pyžamo. Pripravte sa na správne potenie.

Účinné látky účinne zastavujú zápalové procesy v tele. Kompresia má otepľovací účinok. Výsledok po tomto postupe je takmer okamžitý: dokonca aj v počiatočnom štádiu ochorenia pocítite výrazné zlepšenie vašej pohody! Pomôže to vyhnúť sa komplikáciám.

RADA

Samozrejme, ľudové metódy sú dobré. Existujú však rôzne typy kašľa. Ak uvažujete o tom, ako vyliečiť detský kašeľ, venujte pozornosť týmto informáciám!Kašeľ je len symptóm ochorenia. To môže byť zápal priedušiek, zápal pľúc, zápal hrtanu, tuberkulózu, astmu, čierny kašeľ … Z tohto dôvodu, po konzultácii s lekárom je nutná. Je obzvlášť dôležité ukázať dieťa lekárovi včas!

ZDROJ:sovkusom.ru

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>