Unikátna ľudová metóda zachránila moje dieťa a pomohla ho zbaviť sa nepríjemného kašľa

Ako vyliečiť kašeľTáto otázka trápi veľa ľudí. Aj drahé lieky nie vždy pomáhajú zbaviť sa nepríjemného kašľa. V tomto článku Vám poviem o unikátnej ľudovej metóde, ktorá sa používa na liečbu kašľa spôsobeného chorobami dýchacieho systému.

Ako rýchlo vyliečiť kašeľ

Medový kompres je veľmi mierny a účinný prostriedok. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Vďaka tepelnému pôsobeniu kompresie sa aktivuje krvný obeh a stimuluje sa vyčerpanie hlienu.

Takýto kompresný prostriedok môže výrazne znížiť kašeľ za 1 noc. Samozrejme, ak pacient nie je alergický na med! Dá sa to robiť pre dospelých a deti staršie ako 6 mesiacov. Neodporúča sa používať kompresiu pri zvýšenej teplote, osoby s alergiou na niektorú zo zložiek lieku a tiež tých, ktorí trpia kožnými ochoreniami.

Liek proti kašľu

Potrebujete:

 • 1 polievková lyžica medu
 • 1 polievková lyžica múky
 • 1 lyžička rastlinného oleja
 • tenká látka
 • náplasť
 • tenká látka

Postup:

  1. Dieťaťu je lepšie urobiť kompresiu 2-3 hodiny večer pred spaním. Dospelí si môžu liek ponechať aj v noci a ráno odlepiť. Pre lepší účinok môžu dospelí pridať štipku horčičného prášku. Tu je spôsob, ako vyliečiť kašeľ doma! V ľahkých prípadoch funguje tento nástroj 100%.
  2. Zmiešajte med s múkou tak, aby sa výsledná hmotnosť nelepila na vaše ruky. Pridajte rastlinný olej. V prípade potreby pridajte viac múky. Umiestnite hmotu na utierku a obrúsok na gázu.
  3. Priložte liek na hrudník alebo na chrbát a upevnite ho lepiacou páskou. Kompresia by mala byť umiestnená nad oblasťou srdca.
  4. Na vrch oblečte tričko alebo pyžamo. Pripravte sa na správne potenie.
  5. Účinné látky účinne zastavujú zápalové procesy v tele. Kompresia má otepľovací účinok. Výsledok po tomto postupe je takmer okamžitý: dokonca aj v počiatočnom štádiu ochorenia pocítite výrazné zlepšenie vašej pohody! Pomôže to vyhnúť sa komplikáciám.
  6. Na vrch oblečte tričko alebo pyžamo. Pripravte sa na správne potenie.

Dobrá rada

Účinné látky účinne zastavujú zápalové procesy v tele. Kompresia má otepľovací účinok. Výsledok po tomto postupe je takmer okamžitý: dokonca aj v počiatočnom štádiu ochorenia pocítite výrazné zlepšenie vašej pohody! Pomôže to vyhnúť sa komplikáciám.

Je tiež dôležité, aby ste boli v chladnej miestnosti s dobrou ventiláciou, kde sa  vykonáva mokré čistenie. Môžete usporiadať veľké množstvo nádob s vodou, čo zvlhčí vzduch a pomôže zmierniť patologické stavy dýchacích ciest.

Povedzte o tomto lieku svojim priateľom!

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>