Ukazuje sa, že jedným z najlepších riešení na zbavenie sa vrások je banán, použite ich 1-2 krát týždenne a po vráskach nezostane ani stopy

Banány sú bohaté na nutričné látky a vitamíny, ktoré dodajú aj vašej pokožke. Okrem toho bolo dokázané, že banány sú výborní bojovníci s vráskami.

Recept 1.

Dôkladne premiešajte mäso jedného zrelého banánu. Pridajte jednu lyžicu medu a dve polievkové lyžice smotany (pre tukovú kožu sa odporúča vložiť do zmesi polovicu čajovej lyžičky čerstvej lisovanej citrónovej šťavy). Zmes dôkladne premiešajte, až kým nebude hladká a používa sa na čistú, suchú pokožku. Po dvadsiatich minútach opláchnite zvyšky výrobku teplpu tečúcou vodou a utrite tvár s ľadom pripraveným z liečivého harmančeka alebo kvalitného zeleného čaju.

Recept 2.

Polovicu zrelého banánu vymiešame do hladkej kaše. Zmiešajte pripravenú hmotu s jedným žĺtkom a jednou čajovou lyžičkou olivového alebo orechového oleja. Aplikujte rovnomernú tenkú vrstvu na celú plochu tváre a ponechajte ju dvadsať minút. Zvyšok masky na konci procedúry sa ľahko odstráni pomocou teplej vody a kúska vaty.

Recept 3.

Je potrebné zmiešať jednu lyžicu banánovej buničiny s jednou čajovou lyžičkou citrónovej šťavy a jedným surovým kuracím bielkom. Teraz musíte celú zmes zmiešať v mixéri, kým sa nedosiahne homogénna pasta, potom naneste tenkú vrstvu na kožu a nechajte ju pätnásť minút. Po ukončení zadanej doby umyte tvár niekoľkokrát so studenou vodou a potom sa vytrie vatou namočenou v harmančeku.

Recept 4.

Je potrebné rozdrviť polovicu dužiny tohto ovocia na pyré a zmiešať so stredným segmentom pomaranča rozdrveného na kašu. Hotovú zmes nalejte rovnomerne na povrch tváre a krku. Po približne dvadsiatich piatich minútach opláchnite zvyšok zmesi teplou tečúcou vodou. Na konci procedúry by ste mali očistiť pokožku čerstvým džúsom z mladých výhonkov aloe (jemne odrezať mladé stonky rastliny, zabaliť ich do plastového obalu a dať jeden týždeň na spodnú časť chladničky).

Masky by sa mali vykonávať 1 až 2 krát týždenne s priebehom 10-12 procedúr.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>