Ukáž mi svoje zuby, aký majú tvar a ja ti poviem, kto si

Mnoho znakov osoby svedčí o jeho charaktere. Niekto sa pozrie na oči, niekto na prsty. A pozývame vás, aby ste sa dozvedeli o charaktere tvaru zubov. Nenechajte sa prekvapiť – aj tu máte svoje vlastné zákony.

Ako sa dozviete o charaktere človeka tvarom zubov

Štvorcové zuby

Sám viete milovať a chcete byť tiež milovaní. Máte rádi dokonca aj tých ľudí, ktorí k vám niekedy ublížili. Ak majú vaše predné zuby štvorcový tvar, s najväčšou pravdepodobnosťou ste veľmi tichý človek, ktorý dokáže dobre ovládať svoje emócie. Máte veľmi dobré srdce, takže ľudia okolo vás sú veľmi ochotní byť s vami. Sú pohodlné, aby boli s vami na jednom mieste. Koniec koncov, úprimne prijímate radosť iných.

Okrúhle zuby

Ste veľmi milý voči ostatným, preto vás často závidia. Pamätajte, že za to nestojí za zlý pohľad a výčitku, že im venujete pozornosť. Každé zlyhanie zaobchádzať s úsmevom (to však robíte). A snažte sa žiť najprv pre seba a potom pre ostatných.

Trojuholníkové zuby

Ste veľmi spoločenská, preto sa vždy snažte byť v centre každej spoločnosti. Ste veľmi optimistický, bezstarostný a dynamický človek. Dokonca aj s vášnivým nepriateľom ste pripravení zmierniť sa kedykoľvek. Koniec koncov, nepriateľstvo nie je pre vás. Akékoľvek vážne situácie, ktoré vnímate s úsmevom, a to vám pomáha v živote.

Obdĺžnikové zuby

Ste veľmi reagujúci. Myslíte si, že tým, že zdieľate časť svojho šťastia, určite dostanete odpoveď dvakrát viac. Ste veľmi odhodlaný pre všetky vaše ciele vo vašom živote. Ste veľmi zameraný na seba, a preto sa zdáte byť pre niektorých ľudí sebecký. Pozrite sa na tento svet s úsmevom. Pamätajte na to, že človek má charakter pri jeho narodení. Preto nie je prekvapujúce, že vzhľad hovorí veľa o tom.

ZDROJ:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>