Uisťujeme, že vás prekvapí, prečo si musíte masírovať nohy pred spaním …

Hovorí sa, že budete musíme masírovať nohy, pretože sú zviazanéso všetkými nervami v našom tele, a preto sú schopní mať priamy vplyv na akékoľvek nepohodlie alebo trápenie tela ako celku. Dnes chceme povedať o výhodách masáži nôh . Uisťujeme vás, že vás to prekvapí!

Už ste niekedy premýšľali o tom, aké dôležité sú vaše nohy?

Nohy nám pomáhajú vykonávať väčšinu našich každodenných činností. Je to z toho dôvodu, naše nohy si zaslúžia, aby o ne bolo postarané.

Nedávne štúdie ukazujú, že pravidelné masáže nôh pomáhajú posilňovať náš imunitný systém mať.

Pozrite sa nižšie, aké sú výhody masáže chodidiel:

1. Energia a omladenie

Masáž chodidiel je vynikajúcim stimulom. Podľa reflexológie je jedným z najvýkonnejších výhod masáže a nohy, že prostredníctvom nich môžeme odomknúť odvetvia v našom tele, v ktorých energia netečie správne.

2. Zlepšuje obeh

Masáž nôh úplne uvoľňuje naše telo. Keď sme príliš napätý , že ovplyvní na našom krvnom riečisku, a živiny a vitamíny nefungujú správne osloviť naše bunky. Upokojujúca masáž chodidiel pomôže znížiť stres a výrazne sa zlepší krvný obeh.

3. Rovnováha a harmónia

Niekedy je stres, každodenný život a únava. No je takmer nemožné uvoľniť našu myseľ a telo. Masáž chodidiel je schopná vyrovnať a harmonizovať naše telo s našou mysľou, pretože táto prax zvyšuje homeostázu, proces, ktorý reguluje a vyvažuje všetky systémy nášho tela.

4. Zdravá pokožka

Ďalšia z veľkých výhod masáž nôh je, že tým, že stimuluje krvný obeh, ale zabrániť hromadeniu tuku a toxínov v póroch našej pokožky, takže je vynikajúca. Navyše masáž chodidiel pôsobí priamo proti voľným radikálom, pomáha predchádzať predčasnému starnutiu a tiež zlepšuje celkový tón a vzhľad našej pokožky.

5. Zabraňuje záchvatom

Masáž nohy, môže posilniť vaše tkanivá a znížiť kyselinu mliečnu, zodpovednú za svalové kŕče a nepohodlie vo vašom tele.

6. Pokojné a relaxačné

Ako sme povedali na začiatku tohto článku, nohy zohrávajú v našom tele zásadnú úlohu, pretože sú prepojené so všetkými našimi orgánmi. Masáž našich nôh spôsobí, že každý orgán nášho tela sa uvoľní a vstúpi do hlbokého stavu harmónie a relaxácie. Napríklad prostredníctvom akupresúry môžeme jasne pochopiť výhody masáže chodidiel, celého tela a mysle.

7. Zmierňuje ochorenia

Tradičná čínska medicína zaručuje, že prostredníctvom akupresúry môžeme masírovať určité časti našich nôh, čím sa tieto masáže zbavujú bolesti v určitých častiach nášho tela.

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>