Účinný domáci liek na burinu bez použitia chémie, nezastane po nej ani stopa

Hľadáte cestu ako sa vyhnúť burinám, ale nechcete používať chémiu vo vašej záhrade? Môžete sa ich zbaviť prirodzenými metódami a jeden z nich by sme vám dnes chceli predstaviť. Preto, ak hľadáte recept na burinu, ktorý bude 100% prirodzený, dnes vám ho predstavíme. Vyskúšajte si to počas jarnej práce v záhrade.

Prírodný liek na burinu

Účinný spôsob, ako burinu je ocot. Efektívne ich zabíja, ale musíte tiež dávať pozor, aby ste nestriekali rastliny, na ktorých nám záleží. Trochu menej účinné v prípade hlboko zakorenených rastlín a potom sa liečba musí opakovať. Jeho prevádzka je jednoduchá. Narušuje rovnováhu pH pôdy a vytvára tak podmienky, ktoré sú nepriaznivé pre rozvoj burín a spôsobujú ich smrť.

Preto je najlepšie použiť ho tam, kde nechcete zasadiť nejaké veci. Napríklad medzi kameňmi alebo doskami tvoriacimi cestu v záhrade alebo medzi dlažobnými kameňmi. Na takýchto miestach táto metóda funguje najlepšie.

Ak chcete používať ocot týmto spôsobom, stačí naliať do fľaše, môžete dokonca zriediť vodou, aby ste ho mali viac, a potom sa postriekať miesta s burinou. Najlepšie je to urobiť za slnečného a teplého dňa. Sprejujte pôdy okolo burín, rovnako ako listy samotné.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>