Týmto spôsobom vyčistíte upchaté črevá a stratíte váhu. Už navždy zostanete štíhly

Ak hľadáte prostriedok na odstránenie brucha, ste na správnom mieste.

Zoznam ochorení pochádza z hrubého čreva, ako je reflux, kolitída, zápcha, bolesti hlavy, Crohnova choroba, problémy s akné, okrem iného, ​​a preto by ste mali mať vždy na pamäti, aký druh potravy konzumujete.

Je zrejmé, že potraviny majú zásadný význam pri hodnotení liečby, ktoré sú vhodné pre hrubé črevo, ale môžeme tiež zaviesť niektoré prírodné liečby, ktoré sú veľmi účinné a pomáhajú čistiť a uvoľňovať toxíny.

Venujte pozornosť, môže vás to zaujímať.

Prečo črevo čistiť?

Často sa obávame, ako čistiť črevo, pretože ak to neurobíte, budete si vedomí vážnych a nebezpečných následkov a odteraz môžete zabrániť skutočne závažným komplikáciám, ako je cukrovka, rakovina a iné vážne choroby.

Zápchu, hnačku, nadúvanie, pálenie a plyn, máme hlavne preto, lebo vaše črevo je špinavé, pretože  nevylučuje kvôli nedostatočnému pohybu kontrakcií črevných svalov.

Blahoželám vám k tomu, aby ste sa učili a porozumeli tomu, ako čistiť črevo.

Poviem vám, ako čistiť črevá prirodzene.

Zastavte konzumáciu mäsa, sladkých potravín, vyprážaných potravín, mliečnych výrobkov, nezdravých potravín, kávy, sýtenej vody. Zmeňte ich na obilniny, ovocie, zeleninu, strukoviny, prírodné šťavy a zeleninovú polievku!

Choďte na prechádzku alebo cvičenie, aby ste spôsobili pohyby kontrakcie svalov v čreve a aby ste mohli vykonať prechod výkalov a správne čistenie.

Zmeny, ktoré by ste mali urobiť, aby sa črevo udržalo čisté:

 • Zmeniť zlé návyky na výživu, niektoré sa zformovali a iní zdedili od svojich vlastných rodičov a ostatných, ktoré ste vytvorili povstaním, nekonzistentnosťou a predovšetkým nevedomosťou.
 • Zmeniť tie zvyky, ktoré súvisia s časom kŕmenia, mať disciplínu na raňajky, obed a večeru vždy v rovnakom čase.
 • Odstráňte jedlo s toxickým obsahom, už nejedzte potraviny s množstvom tuku, množstvo korenín a chemických aróm.
 • Zachovajte množstvo vody, ktoré telo potrebuje, podľa činností, ktoré vykonávate a podnebia. Ak budete jesť prírodné potraviny, vaša potreba piť vodu bude nižšia, pretože jedlo vám prinesie to.
 • Vytvorte dobrú náladu, aby ste udržali emocionálnu a duchovnú rovnováhu.
 • Je isté, že získate výsledky, keď pochopíte a použijete tieto odporúčania, ako čistiť črevo prirodzene.
 • Ak vykonáte uvedené zmeny; prínosy budú pre vaše zdravie nevyčerpateľné, pretože únava, zápcha a ďalšie príznaky zmiznú.

A teraz sa naučíme robiť domáce nápoje, ktoré vďaka svojej bohatej vode, minerálom a vláknine sú ideálne na detoxikáciu hrubého čreva, zlepšenie fungovania našich čriev a zvyškov orgánov tela, čím sa podporuje spaľovanie tukov a lepší zdravotný stav.

Čistiaci nápoj na čistenie hrubého čreva a stratu hmotnosti

Ak chcete urobiť tento domáci nápoj jediné zložky, ktoré budeme potrebovať, sú nasledujúce:

 • Jablko: ovocie bohaté na vitamíny a pektín, druh rozpustnej vlákniny, ktorý pomáha tak zlepšiť črevný tranzit a udržiava nás nasýtený dlhšie, predlžuje čas, ktorý zanechávame medzi jedlami a znižujeme túžbu po občerstvení medzi jedlami.
 • Semená ľanu alebo ľanu: obilniny bohaté na vlákninu a omega 3. Pomáha nám uľahčiť trávenie, zlepšiť vstrebávanie živín, bojovať proti zápche a posilniť naše kardiovaskulárne zdravie.
 • Chia semená: Toto jedlo sa začalo v mnohých krajinách zverejňovať kvôli veľkým výhodám, ktoré prináša nášmu zdraviu. Vyznačuje sa bohatosťou na vlákninu, vysokou depuračnou kvalitou a nízkym príjmom kalórií. Veľmi výživné a zdravé jedlo, ktoré by ste mali začať už vo svojej strave.
 • Med: táto potravina má toľko vlastností, ktoré je ťažké zhrnúť. Zvýraznite napríklad jeho veľkú anti-aging, proti rakovine, zníženie cholesterolu a chudnutie.

Tu vám ukážeme liečbu a keď to skúsite, všimnete si vynikajúce účinky, ktoré dostanete

Zložky:

 • lyžicu ľanových semien
 • jablko
 • lyžica chia
 • lyžička medu
 • šálka ​​vody

Postup:

Zložte ingrediencie do mixéra a dobre premiešajte, aby ste zomleli semená chia.

Mali by ste piť nalačno.

Tým, že pravidelne konzumujete túto zmes, môžete odstrániť látky, ktoré nie sú asimilované, môžete tiež vyčistiť hrubé črevo od toxínov, ktoré prinášajú choroby.

ZDROJ:raisehandnow.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>